شمانیوز

در حال حاضر شرکت ها و سازمان های بسیاری در همه جای دنیا برای دسترسی مستقیم با مشتریان خود، پادکست «رادیو سخن» را به رسانه های سازمانی خود می افزایند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت، در حال حاضر شرکت ها و سازمان های بسیاری در همه جای دنیا برای دسترسی مستقیم با مشتریان خود، پادکست «رادیو سخن» را به رسانه های سازمانی خود می افزایند. پادکست یک پدیده ی جدید ابزاری مناسب در روابط عمومی می باشد که می تواند روابط عمومی خلاق را طراحی کند و ارتباطات را افزایش دهد. کاربرد آن آسان و گستردگیش بیش از هر رسانه موجود دیگر است و مبه میزان قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی می کند و می توان گفت رسانه ای است که اثربخشی یک پیام رادیویی را افزایش می دهد.

در این راستا شرکت بیمه حکمت از چندی پیش نسبت به تولید پادکست با عنوان «رادیو حکمت» در فضای مجازی اقدام نمود که می توان آن را یک مسیر ارتباطی جدید بین این بیمه و مشتریان آن برشمرد. تاکنون 5 پادکست در صفحه اینستاگرام به آدرس Bimehekmatsaba تولید شده است که در این رابطه بیمه حکمت تلاش دارد با بیان نکات آرامش بخش، فضایی را برای مخاطبین خود فراهم آورد که منجر به امنیت خاطر و افزایش آرامش روحی و روانی آنها شود. گفتنی است، مخاطبین بیمه حکمت نیز می توانند با ارسال اشعار و متون جذاب به کاربر صفحه بیمه حکمت در اینستاگرام، همیار این بیمه در تولید محتوا باشند که اسامی آنها نیز در زیر پست رادیو حکمت بعنوان همکاران تولید ثبت خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied