شمانیوز
شما نیوز

طی حکمی از سوی مدیرعامل چادرملو انجام شد:

معرفی مدیر جدید مجتمع صنعتی چادرملو

مهندس وحید خلیلی به عنوان مدیر مجتمع صنعتی چادرملو انتخاب شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ایراسین، طی حکمی از سوی مهندس ناصر تقی زاده عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، وحید خلیلی به عنوان مدیر مجتمع صنعتی چادرملو انتخاب شد و از زحمات مهندس محمود مصری نژاد تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در ادامه بخشی از پیام تقدیر مدیران و کارکنان مجتمع صنعتی چادرملو از خدمات مهندس محمود مصری نژاد آمده است :

سروران گرامی و ارجمند

جناب آقای مهندس مصری نژاد و جناب آقای مهندس خلیلی

تاریخ صنایع و معادن این مرز و بوم، همیشه مدیون بزرگانی است که در مقاطع مختلف تاریخی و در پهنه جغرافیای بزرگی به نام ایران ، جان را در طبق اخلاص نهاده و با ایثار، فداکاری و پشتکار موجبات توسعه صنعتی و معدنی کشور را رقم زدند و هر بار برای تداوم این راه برای نسل های آینده ، پرچم و سکان هدایت را به بزرگی دیگر واگذار نموده اند.

زندگی در صدف خویش گهر ساختن است

 در دل شعله فرو رفتن و نگداختن است

عشق ازین گنبد در بسته برون تاختن است

 شیشه ماه ز طاق فلک انداختن است

سلطنت نقد دل و دین ز کف انداختن است

 به یکی داد جهان بردن و جان باختن است

حکمت و فلسفه را همت مردی باید

 تیغ اندیشه بروی دو جهان آختن است

مذهب زنده دلان خواب پریشانی نیست

 از همین خاک جهان دگری ساختن است

لذا از طرف کلیه مدیران محترم و همکاران عزیز خانواده بزرگ گروه چادرملو در مجتمع صنعتی ، از یک طرف، انتخاب جناب آقای مهندس خلیلی را به سمت مدیریت محترم مجتمع صنعتی چادرملو تبریک و تهنیت عرض کرده و برای ایشان آرزوی موفقیت و سرافرازی روزافزون الهی داریم و امید آنکه با حسن تدبیر ایشان و تلاش و همراهی تمامی کارکنان این مجتمع صنعتی، شاهد شکوفایی هر چه بیشتر شرکت معدنی و صنعتی چادرملو درعرصه‌های صنعتی باشیم.

از طرفی دیگر، مراتب سپاس کلیه مدیران و همکاران را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جناب آقای مهندس مصری نژاد به واسطه سال‌ها خدمت صادقانه در زمینه احداث و راه اندازی واحدهای مختلف تولیدی در مجتمع ، پیشبرد و توسعه واحدهای معدنی و صنعتی ، تقدیم می داریم و از درگاه خداوند منان برای ایشان ، دوام سلامت و تداوم حضور در عرصه های خدمت به صنایع کشور اسلامی را مسئلت داریم.

جناب آقای مهندس مصری نژاد، شور شیرین خاطرات تلاش‌های شما همواره در این مجتمع عظیم صنعتی که در جای جای آن اثر قدم های پشتکار و دلسوزی صادقانه شما برآن موج می زند ، به یادگار خواهد ماند .

به امید سلامتی ، سرافرازی و موفقیت همه تلاشگران عرصه خدمت به میهن اسلامی در خانواده بزرگ شرکت چادرملو

از طرف کلیه مدیران و همکاران درمجتمع صنعتی چادرملو

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied