شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

نقاشی ساختمان از جمله کارهای حرفه ای است که برای تحول اساسی در محیط ساختمان مورد توجه قرار می گیرد. بسیاری از افراد با تصور اینکه می توانند رنگ آمیزی ساختمان را انجام دهند، دست به کار می شوند اما در نهایت نقاشی منزل به شکل مطلوب انجام نمی شود. برای رنگ آمیزی ساختمان باید از نیروی کار حرفه ای و متخصص کمک بگیرید.

 

نقاشی ساختمان با تجهیزات حرفه ای و بهترین رنگ ها  :

 

نقاشی ساختمان از جمله کارهای حرفه ای است که برای تحول اساسی در محیط ساختمان مورد توجه قرار می گیرد. بسیاری از افراد با تصور اینکه می توانند رنگ آمیزی ساختمان را انجام دهند، دست به کار می شوند اما در نهایت نقاشی منزل به شکل مطلوب انجام نمی شود. برای رنگ آمیزی ساختمان باید از نیروی کار حرفه ای و متخصص کمک بگیرید.

تمام افرادی که به دنبال تغییر و تحول در منزل هستند، از ایده های رنگ آمیزی استقبال می کنند. نقاشی ساختمان در تهران زمانی موثر و سودمند خواهد بود که از رنگ های ساختمانی مرغوب بهره مند شویم و بافت تازه ای در محیط منزل به وجود می آوریم.

Capture.JPGغ

 

نقاشی ساختمان با تجهیزات حرفه ای  :

 

افرادی که به دنبال تغییر دکوراسیون می باشند، از ایده های بازسازی منزل بهره مند می گردند.  نقاشی منازل از جمله ایده های بازسازی منزل است. رنگ آمیزی محیط داخلی خانه می تواند زیبایی بی نظیری به فضا ببخشد و امکان به وجود آوردن ست رنگی را در فضا و دکوراسیون ایجاد نماید. به عنوان مثال اگر شما از رنگ نارنجی برای رنگ آمیزی دیوار استفاده کنید، در ادامه می توانید رنگ نارنجی را در انتخاب مبلمان نیز دنبال کنید. در چنین حالتی امکان ست کردن دیوار و مبلمان فراهم می گردد.

 

کیفیت نقاشی ساختمان  :

 

امروزه نقاشان زیادی در سطح شهر تهران در زمینه نقاشی ساختمان مشغول به کار هستند. بسیاری از نقاشان به شکل آماتور و تجربی کار نقاشی را انجام می دهند و تخصص لازم برای انجام آن را ندارند.

 

برای رنگ آمیزی منزل باید از شرکت های معتبر با سابقه درخشان کمک بگیرید. این شرکت ها از مشاوران عالی رتبه و نقاشان حرفه ای برخوردار می باشد. به همین خاطر می تواند خدمات ویژه ای را در زمینه انتخاب رنگ، بسترسازی مناسب رنگ، رنگ آمیزی ساختمان و ... ارائه کند.  رنگ آمیزی محیط منزل باید با بافت یکسان انجام شود. نقاش های ساختمانی باید از تسلط لازم در رنگ آمیزی برخوردار باشند. رنگ آمیزی ساختمان باید به شکل دقیق انجام شود. رنگ آمیزی دقیق از سرایت رنگ به دیگر نقاط جلوگیری می نماید. برای رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان باید از نقاش های زبده و ماهر بهره مند شوید. این نقاشان به موقع کار را به شما تحویل می دهند و قوانین کاری را به خوبی رعایت می کنند.

 نقاشان ماهر از کثیف کاری محیط منزل در حین رنگ آمیزی جلوگیری به عمل می آورند و توازن و هماهنگی مناسبی در محیط منزل ایجاد می کنند.

 

Capture.JPGعه

 

کیفیت نقاشی ساختمان  :

 

اگر چه کار نقاشی ساختمان کاری بسیار حساس و زمان بر است اما نقاشان حرفه ای در کمترین زمان ممکن آن را انجام می دهند. تحویل رنگ آمیزی منزل در کمترین زمان ممکن به معنای بی دقتی در روال کار یا افت کیفیت کاری نیست. نقاشان ماهر دقت، سرعت و کیفیت را در روال کاری نقاشی ساختمان مورد توجه قرار می دهند.

 

ضرورت رنگ آمیزی ساختمان  :

 

رنگ آمیزی ساختمان می تواند بسته به شرایط زندگی، قدمت ساختمان، تعداد افراد ساکن و ... متفاوت باشد. رنگ آمیزی ساختمان از جمله مسائل و موارد غیر قابل اجتناب است.

خانه های قدیمی نیاز به مراقبت و توجه زیادی دارند. به همین خاطر معمولاً هر یک سال یک بار رنگ آمیزی می شوند. این رنگ آمیزی در افزایش مقاومت ساختمان در برابر خط و خطوط، آلاینده ها، ضربه و ... تاثیر دارد. ضمن اینکه شرایط مناسبی برای زندگی و سکونت فراهم می کند.

 

رنگ ها می توانند تاثیر زیادی در فضاسازی  محیط داخلی ساختمان داشته باشند. بعضی از رنگ ها محیط منزل را بزرگ تر از آنچه هست و برخی از رنگ ها محیط منزل را کوچک تر از حد واقعی نشان می دهند. بنابراین بهتر است برای انتخاب رنگ از نظر نقاشان ماهر آگاهی یابید. نقاشان ماهر رنگ ها را با توجه به نوع دکوراسیون منزل، میزان نور محیط و نظر شما انجام می دهند. فراموش نکنید نقاشان حرفه ای سال های سال در زمینه نقاشی فعالیت کرده اند و از هر نظر قابل اعتماد می باشند.

 

نقاشی و رنگ آمیزی مختص منازل و ساختمان ها نیست. هر محیط اداری، تجاری، فروشگاهی و خدماتی به نقاشی ساختمان نیاز دارد. رنگ آمیزی دیوارها در تن مناسب می تواند تاثیر عمیقی در انتخاب و جذب مشتریان داشته باشد.

‌نقاشی منازل باید از سابقه زیادی در رنگ آمیزی برخوردار باشد و از رنگ های ساختمانی با بهترین کیفیت بهره مند شود.

 

 نقاشی منزل از روش‌های ارزان ایجاد تنوع و یا پاک‌سازی دیوارهای خانه است. گاهی ممکن است کودکان روی دیوارها نقاشی بکشند یا آن‌ها را خراش دهند، گاهی نیز لکه‌هایی مانند نم و رطوبت زیبایی دیوار را خدشه‌دار می‌کند، البته دلیل نقاشی منزل را می‌توان ایجاد تنوع دانست.

 

قیمت نقاشی ساختمان در تهران بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. در واقع قیمت نقاشی با توجه به مساحت منطقه رنگ آمیزی و نوع رنگ انتخابی مشتری متفاوت خواهد بود.

 

نقاشی ساختمان رنگ روغنی به عنوان یکی از رنگ های برتر مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ برای محیط آشپزخانه گزینه بسیار خوبی است. نقاشی ساختمان رنگ روغنی از مقاومت قابل توجهی در برابر مواد شوینده و آب برخوردار است و به همین علت مورد توجه خانم های خانه دار قرار می گیرد. اگر چه زیبایی رنگ در نقاشی ساختمان اهمیت زیادی دارد اما همواره باید به کیفیت رنگ انتخابی نیز توجه کرد.

رنگ های با کیفیت در رنگ آمیزی ساختمان اهمیت زیادی دارند و گزینه خوبی برای دکوراسیون منزل می باشند.

 

مراحل رنگ آمیزی ساختمان  :

 

نقاشی ساختمان مراحل مختلف دارد. کلیه اصول و مراحل رنگ آمیزی ساختمان باید به دقت انجام شود.

برای نقاشی دیوار ابتدا نیاز به بتونه کاری و زیرسازی وجود دارد. بسترسازی به عنوان مهم ترین مراحل رنگ آمیزی به حساب می آید. نقاشان حرفه ای می توانند بسترسازی را به شکل اصولی انجام دهند. بسترسازی از کارهای دقیق است که باید با حوصله و اندازه گیری انجام شود. بنابراین افراد متخصص قادر به انجام آن می باشند.

 

 قبل از رنگ آمیزی باید مشکلاتی همچون طبله کردن دیوار، وجود ناهمواری روی دیوار، پوسته پوسته شدن دیوار، محل پیچ و میخ و ... برطرف شود. در صورتی که رنگ آمیزی بدون توجه به مشکلات دیوار انجام شود، در این صورت ظاهر رنگ آمیزی بسیار نامناسب خواهد شد و بعد از مدتی فرو خواهد ریخت. کلیه این عملیات به عنوان زیرسازی رنگ انجام می شود. سمباده کاری در حین زیرسازی مورد توجه قرار می گیرد. سمباده کاری برای هموارسازی دیوار حائز اهمیت است. این کار برای نشستن رنگ بر روی دیوار مورد توجه می باشد.

‌سمباده کاری و زیرسازی مختص دیوار نیست. سقف ها نیز پیش از رنگ آمیزی نیاز به بسترسازی دارند.

 

برای نقاشی ساختمان از روش ها و ابزارهای مختلفی کمک گرفته می شود. ابزارهای رنگ آمیزی شامل پیستوله، قلمو و غلتک می باشد. نقاش ساختمان با توجه به موقعیت و نظر شخصی ادوات رنگ آمیزی را مورد استفاده قرار می دهد. شرکت نقاشی ساختمان مجهز تمامی ابزارها و وسایل لازم برای نقاشی را در اختیار دارد. نقاشان حرفه ای همواره مجهز هستند و نقاشی را با کیفیت بیشتری انجام می دهند. ابزار حرفه ای تاثیر زیادی در رنگ آمیزی بهینه دارد. در واقع این ابزار می توانند سرعت، دقت و کیفیت کار را بالا ببرند و رنگ آمیزی را به شکل بهینه انجام دهند. در این صورت سود بیشتری نصیب مشتریان خواهد شد.

رنگ های روشن ارتفاع سقف را بیشتر و رنگ های تیره سقف را کوتاه نشان می دهند.

 

رنگ آمیزی در و پنجره ها هم به عنوان بخشی از خدمات نقاشی ساختمان در تهران ارائه می گردد. این خدمات اگر چه به نظر مهم نیستند اما تاثیر زیادی در زیبایی محیط منزل دارند.

 

Capture.JPG6

 

رنگ های مناسب برای نقاشی ساختمان  :

 

رنگ های مختلفی برای نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. نقاشان حرفه ای در انتخاب رنگ نیز تاثیر زیادی دارند. آن ها به شما کمک می کنند تا انتخابات درخوری داشته باشید. به عنوان مثال اگر قرار است محیط آشپزخانه رنگ شود، آن ها به شما رنگ روغنی را پیشنهاد می کنند. چون این رنگ قابلیت تمیزکاری دارد.

رنگ های آکریلیک معمولاً قابل شست و شو می باشند. رنگ آکریلیک به سرعت خشک می شود و بدون بو عرضه می گردد.

رنگ های پلاستیکی پوشش دهی مناسبی دارند و بدون بو می باشند. رنگ پلاستیکی قابلیت شست و شو ندارد و برای تمامی موارد استفاده می شود.

 

رنگ های مناسب نقاشی ساختمان :

 

رنگ های روغنی با بوی نامطبوعی همراه هستند و قابلیت شست و شو دارند. از رنگ های روغنی برای رنگ آمیزی نرده، پنجره و ... نیز استفاده می کنند.

پتینه یا بلکا از ترکیب عناصری نظیر رزین، سنگ تزیینی، الیاف تشکیل شده و نوعی پوشش سلولزی به حساب می آید. پتینه به عنوان عایق حرارتی یا صوتی مورد توجه قرار می گیرد.

 

اصول پایه گروه نقاشی ساختمان آلما  :

 

ما خوب میدانیم برای حفظ خانه هایتان رنگ آمیزی با رنگهای با کیفیت و نقاشان حرفه ای یک اصل مهم است. افتحار بزرگ ما کیفیت کار ماست. ما برای زیبایی و رنگ آمیزی خانه هایتان یا محل کارتان سحر و جادو نمی کنیم. اصول پایه کسب و کار و خدمات گروه آلما دقت و کیفیت و ارزش می باشد

 

http://www.iranpainter.com

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه