شمانیوز

مدیر امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

مدیر امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از انجام عملیات زیرسازی، آسفالت، تامین برق و روشنایی در لاین چهارم سایت صنعتی کابلی با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حسین ناصری نژاد اظهار کرد: این طرح در راستای اجرای مسوولیت اجتماعی و با هدف ارتقا خدمات دهی به واحدهای صنعتی و تولیدی حاضر در این محدوده صنعتی، در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 88 درصدی این طرح، افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد و 649 میلیون ریال توسط یکی از پیمانکاران سازمان منطقه آزاد قشم در حال اجراست.

به گفته ناصری نژاد، عملیات زیرسازی، آسفالت و تامین روشنایی لاین چهارم سایت صنعتی کابلی، به طول ٨0٠ متر و عرض متوسط ١٢ الى ١٦ متر انجام شده و طبق زمان بندی اعلام شده، تا پایان آبان ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید.

وی تصریح کرد: اجرای پروژه های عمرانی در شهرک های صنعتی منطقه آزاد در راستای تامین زیرساخت برای حضور سرمایه گذاران شتاب بیشتری گرفته است.

مدیر امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: با هدف بهسازی و تکمیل زیرساخت های مورد نیاز سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی، پروژه های دیگری نیز در حال بررسی و اجرا بوده و این برنامه ها با جدیت دنبال می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه