شمانیوز

امروز سهامداران شرکت‌های صنایع کاشی و سرامیک سینا، پتروشیمی پردیس و پتروشیمی نوری در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بیمه تجارت نو، پتروشیمی غدیر و صنعتی مینو در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد ۲۶هزار و ۲۹واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۹۰هزار و ۵۰۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۵میلیارد و ۸۶۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۴۳۲میلیارد تومان در بیش از ۷۳۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنایع کاشی و سرامیک سینا، پتروشیمی پردیس و پتروشیمی نوری بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، سرمایه‌گذاری بوعلی و قند ثابت خراسان بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۶۲۰میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۹۳میلیارد تومان در ۴۷۷هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۰۳واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۶هزار و ۱۶۴واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه تجارت نو، پتروشیمی غدیر و صنعتی مینو بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، عمران و توسعه شاهد و تولید نیروی برق دماوند بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

 
منبع: تسنیم

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه