شمانیوز

امروز 19 آبان ماه سالروز نواخته شدن “زنگ بیمه” است اما کرونا صدای نفس های این زنگ را از شمارش انداخته و دانش آموزان این نوای خوش را باید مجازی بشنوند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه پاسارگاد, سال گذشته در چنین روزی “زنگ بیمه” به منظور توسعه فرهنگ بیمه و آشنایی دانش آموزان و خانواده های آن ها با خدمات بیمه به صورت همزمان با تدبیر بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و همیاری شرکت های بیمه در سراسر کشور نواخته شد. چند ماهی طول نکشید که صدای زنگ مدارس خاموش شد، اما صدای “زنگ بیمه” خاموش نمی شود و “بیمه” به کرونایی که زندگی بشر را از روال عادی خارج کرده نشان می دهد که در هر شرایطی از زندگی نوع بشر حمایت می کند.

در این راستا شرکت بیمه پاسارگاد در راستای گسترش فرهنگ بیمه و در جهت اطلاع رسانی بیمه های زندگی که در سال گذشته نیز اقدامات شایسته ای در طرح “زنگ بیمه” انجام داد با شعار (ب- مثل بیمه ، ز – مثل زندگی با بیمه های زندگی آینده ای روشن برای خود به دست آورید ) همچنان دوشادوش بیمه مرکزی حرکت کرده و با گسترش بیمه های عمر و تأمین آتیه کودکان ایران زمین را در آغوش می کشد.

گفتنی است در چنین روزی بیمه پاسارگاد با حضور رضا جوان آذر مدیر ارشد آموزش و فروش بیمه های عمر و تأمین آتیه کد 905 با حضور در دبستان دخترانه سعادت منطقه 9 آموزش و پرورش شهر تهران و نیز با هماهنگی مقامات در استان سیستان و بلوچستان ، شهردار، رئیس آموزش و پرورش، رئیس شورای هماهنگی استان ، مدیر منطقه، رئیس و کارشناسان شعبه زاهدان بیمه پاسارگاد در دبستان دخترانه حجاب شهر زاهدان به این امر مهم اقدام نمود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied