شمانیوز

امروز، نوزدهم آبان‌ماه 99؛ روز نواخته شدن زنگ بیمه در بین دانش‌آموزان مدارس سراسر کشور است. با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم حضور دانش‌آموزان در مدرسه‌ها؛ و با هدف فرهنگ‌سازی و تعمیم فرهنگ بیمه؛ برنامه‌های «زنگ بیمه» برای این سفیران اثرگذار بیمه یادآوری می‌شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ملت؛ 19 آبان سال‌گذشته، زنگ بیمه با هدف فرهنگ‌سازی و تعمیم فرهنگ بیمه در دبستان‌های سراسر کشور نواخته شد.

با توجه به اعلام بیمه مرکزی و به منظور فرهنگ‌سازی بیمه در جامعه و انجام رسالت اجتماعی،  شرکت‌های بیمه برنامه‌ای به نام «زنگ بیمه» را در مدارس سراسر کشور به نمایش گذاردند.

بیمه ملت نیز با همکاری نمایندگان حقوقی، در استان‌های کرمان و اصفهان عهده‌دار انجام این مهم شد و در تعدادی از مدارس این دو استان، زنگ بیمه توسط بیمه ملت در مدارس به صدا درآمد و کتاب‌های داستانی با موضوع بیمه و دفتر مشق و نقاشی و اقلام فرهنگی از طرف بیمه ملت در بین دانش‌آموزان این مدارس توزیع شد.

بر اساس این گزارش، در آیین «زنگ بیمه» با هدف ورود فرهنگ بیمه به خانواده‌ها و شتاب بیشتر همگانی‌سازی آن؛ مفاهیم بیمه‌ای به شکل ساده در جمع دانش‌آموزان تبیین شد.

از آنجا که آینده روشن کودکان در گرو سرمایه‌گذاری والدین در عرصه بیمه است و باید با استفاده از تمامی امکانات و رسانه‌ها برای تعمیم فرهنگ بیمه و معرفی ظرفیت‌های این صنعت استفاده شود؛ در این آیین، از کودکان و نوجوانان به عنوان «سفیران اثرگذار بیمه» یاد می‌شود.

بیمه ملت همراه و همگام با سایر شرکت‌ها در صنعت بیمه کشور، در صدد است تا با تداوم برنامه‌های آموزشی و فرهنگی، ضریب نفوذ بیمه در کشور به سطح استاندارد جهانی نزدیک شود.

برای مشاهده کلیپ «زنگ بیمه» شرکت بیمه ملت، روی عکس زیر کلیک کنید:

 

حجم ویدیو: 3.47M | مدت زمان ویدیو: 00:01:11
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied