شمانیوز

مدیر کل ارتباطات و نظارت مردمی سازمان تأمین اجتماعی:

محمد باقر دشتگرد مدیر کل ارتباطات و نظارت مردمی سازمان تأمین اجتماعی با عباس اورنگ مدیرکل شهرستانهای استان تهران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دشتگرد مدیر کل ارتباطات و نظارت مردمی سازمان تأمین اجتماعی در این دیدار با اشاره به تقدیر فعالیتهای تیم کارشناسی ارتباطات مردمی اداره کل شهرستانهای استان تهران گفت: هدف از حضور در واحدهای اجرایی (ادارات کل و شعب) مواجهه و احساس مسائل و مشکلات در لایه اجرای آن است تا با تحلیل مناسب ورودی ها و خروجی ها در انجام فرایند ها بهبود به وجود آوریم.

وی ادامه داد: به دنبال آن هستیم تا شرایطی را فراهم آوریم تا با استفاده از همکاران آگاه، فعال و با توانایی ویژه در واحدهای مشاوره و ارتباطات مردمی به عنوان چشم و گوش سازمان بتوانیم مسائل را در ابتدایی ترین مرحله رفع کنیم و با انجام این مهم حس رضایتمندی در مخاطبین ایجاد نمائیم. البته از زمان انتشار ویروس کرونا و فضایی که بوجود آورد ارائه خدمات غیرحضوری یک الزام بود و سازمان تامین اجتماعی با پیاده سازی خدمات خود در بستر الکترونیک زمینه لازم را در خدمت رسانی به هم میهنان گرامی و احقاق خواسته های قانونی آنان فراهم نمود.

دشتگرد در پایان تصریح کرد: پیاده سازی پروژه crm سازمان تامین اجتماعی با این  تکلیف صورت گرفت که رسیدگی به درخواستها، پیدا کردن علت و رفع امور مخاطبین تنها با یک تماس یا یک پیام صورت پذیرد و خوشبختانه سازمان تامین اجتماعی در رسیدن به آن قدمهای خوبی برداشته است.

در ادامه اورنگ، مدیرکل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران گفت:سازمان با جامعه هدف گسترده ای روبرو است به طوریکه با تحت پوشش قرار دادن بیش از نیمی از هم میهنان عزیزمان و داشتن مراکز بیمه ای و درمانی مختلف با استفاده از نیروهای تحصیلکرده و متعهد با وجود تنوع فروان در خدمات، توانسته با مکانیزه کردن آنها گام بزرگی در پیاده سازی دولت الکترونیک بردارد.

وی افزود: مجموعه اداره کل شهرستانهای استان تهران همواره متقاضی و پیش قدم است تا در پیاده سازی طرح های سازمانی همراه باشد تا در بهبود فرآیندها و رسیدن به شرایط ایده آل به عنوان عضوی از این خانواده بزرگ به رسالت خود بپردازد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه