شمانیوز

تجربه منحصر به فرد پروژه زنگ بیمه با هدف تعمیم و گسترش نفوذ بیمه در کودکان و نوجوانان، سال گذشته توسط بیمه‌گران رقم خورد که بازخوردهای مثبتی را به دنبال داشت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه معلم؛ تجربه منحصر به فرد پروژه زنگ بیمه با هدف تعمیم و گسترش نفوذ بیمه در کودکان و نوجوانان، سال گذشته توسط بیمه‌گران رقم خورد که بازخوردهای مثبتی را به دنبال داشت.

 

شرکت بیمه معلم نیز سال گذشته، در پی تاکید رئیس‌کل محترم بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، زنگ بیمه را در برخی مدارس استان مازندران به صدا درآورد. خاطرنشان می‌سازد پروژه ملی زنگ بیمه با حضور فرماندار و مدیران بیمه معلم سال گذشته در استان مازندران برگزار و برنامه‌های آموزشی جذاب ( آشنایی با مفاهیم کلی بیمه)،روزهای هیجان‌انگیزی را برای دانش آموزان به همراه داشت تا جایی که بازخوردهای مثبت آن، در میان شاگردان مدارس مشهود بود.

 

سخنان رئیس‌کل در خصوص اقدامات بیمه معلم با تاکید بر اینکه، بیمه معلم به واسطه نام و محدوده فعالیت خود اقدامات مطلوبی در مدارس می‌تواند داشته باشد، اراده این شرکت بیمه‌ای را بر تداوم این کار تقویت کرده است. اما باید گفت این اقدامات به همین جا ختم نمی‌شود و بیمه معلم با اتکا بر پیوند عمیق خود با جامعه دانش آموزی، به‌زودی طرح نوآورانه‌ای را در راستای ایفاء مسئولیت‌های اجتماعی خود اجرایی می‌کند تا شاید بیش از گذشته آرزوهای دانش‌آموزان کشور را در تحصیل باکیفیت، جامه عمل بپوشاند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه