شمانیوز

فاز نخست اینترنت بانک شاهد در راستای توسعه شبکه خدمت رسانی غیر حضوری به اعضای صندوق قرض الحسنه شاهد راه اندازی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی صندوق قر الحسنه شاهد، در راستای توسعه خدمت رسانی غیر حضوری صندوق به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو، فاز نخست اینترنت بانک شاهد راه اندازی شد.

در فاز نخست این خدمت جدید، 65 درصد از اعضای محترم که برای دریافت تسهیلات نیاز به معرفی ضامن ندارند می توانند با مراجعه به سامانه الکترونیک خدمات صندوق قرض الحسنه شاهد به نشانی اینترنتی ebshahed.ir درخواست دریافت تسهیلات خود را بدون مراجعه حضوری و انجام هرگونه بروکراسی اداری، بصورت شبانه روزی ثبت نمایند.

اعضای محترم برای فعال سازی اینترنت بانک خود لازم است از طریق تماس تلفنی با بانکداران اجرایی(رابطین) در ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور و همچنین مناطق صندوق در مراکز استان ها تماس حاصل نمایند.

جهت فعال سازی و احراز هویت، اعضای محترم باید شماره تلفن همراه متعلق به خود که در سیستم صندوق قرض الحسنه شاهد ثبت گردیده است را به رابطین یا مناطق معرفی نمایند.

سامانه خدمات الکترونیک(اینترنت بانک شاهد) به گونه ای طراحی گردیده که تمامی مراحل ثبت، بررسی و نتیجه درخواست ها را از طریق پیامک به اعضای محترم اطلاع رسانی می نمایند بر همین اساس بر لزوم معرفی و ثبت شماره همراه متعلق به عضو محترم تاکید می گردد.

خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو صندوق قرض الحسنه شاهد از طریق لینک زیر می توانند شماره تماس بانکداران اجرایی(رابطین) و مناطق صندوق در سراسرکشور را دریافت نمایند.

2M0A1872

 

لینک ورود به اینترنت بانک شاهد

 

2

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه