شمانیوز

​محسن صالحی نیا با اشاره به رویکرد توانمند سازانه ایدرو گفت : این سازمان از مشارکت بخش غیر دولتی در پروژه های صنعتی استقبال می کند و آماده انتقال دانش انباشته و تجارب خوددر فرایند های مشارکت با بخش خصوصی برای توانمند سازی و پشتیبانی های قانونی ، تسهیل گرانه وتوسعه ای است .

به گزارش شمانیوز به نقل از ایدرونیوز؛ در این دیدار مباحثی در خصوص راه‌اندازی کارخانه لاستیک سنگین با مشارکت بخش خصوصی و راه‌اندازی کارخانه تولید کاغذ از سنگ در خرامه بررسی  شد.

همچنین مقرر شد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در زمینه تامین اعتبار ۱۲ و نیم میلیارد تومانی برای تکمیل منطقه ویژه اقتصادی جهرم و مجموعه مدیریت استان نیز در زمینه تامین زیرساخت‌های مورد نیاز این شهرک اقدامات لازم را انجام دهند.

تسریع در روند آغاز فعالیت کارخانه تولید چراغ‌های ال.ای.دی صنعتی  و  طرح تولید انواع بیو ایمپلنت‌ها در سایت شیراز از دیگر موارد مذاکرات بین صالحی نیا و عنایت الله رحیمی بود.

استاندار فارس در این دیدار  سرمایه‌گذاری  ایدرو در مناطق محروم این استان را خواستار شد  که با موافقت رییس هیات عامل ایدرو مقرر شد پروژه‌های قابل اجرا در این مناطق از سوی استانداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس معرفی و  پس از ارزیابی های امکان سنجی منطبق بر آمایش سرزمینی و اولویت های توسعه ای ایدرو  با مشارکت  بخش خصوصی، سرمایه‌گذاری‌های لازم در این زمینه انجام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه