شمانیوز

خبر خوش مدیرعامل فولاد خراسان به کارکنان

مدیر عامل فولاد خراسان از راه اندازی مجدد ساخت پروژه «کنسانتره سنگ آهن سنگان» و برون رفت این پروژه از توقف به عنوان خبر خوشی که به کارکنان وعده داده بود، خبرداد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی فولاد خراسان، با تلاش بی وقفه دکتر غفوری در یک سال گذشته، پروژه «کنسانتره سنگ آهن سنگان خواف» پس از چندین سال توقف، مجدداً راه اندازی شد.

فولاد خراسان با اتصال تولید خود به معادن و ذخایر غنی و ارزشمند سنگ آهن سنگان با خودکفایی تامین مواد اولیه، پایداری تولید خود را در مقیاسی کاملاً بلند مدت، تحقق می بخشد. 

شایان ذکراست پروژه کارخانه کنسانتره سنگان به عنوان مهمترین، استراتژیک ترین و حیاتی ترین موضوع برای موفقیت فولاد خراسان است.

این پروژه  که به دلایل متعدد و مختلف از سال 1393 متوقف گردیده بود از بدو ورود دکتر غفوری مدیر عامل مجتمع در شهریور ماه سال گذشته که مهمترین هدف حضور خود را در قطب سوم فولاد کشور، راه اندازی مجدد فعالیت های اجرایی احداث و بهره برداری از کارخانه کنسانتره سنگان عنوان نمود، سرانجام با تلاش شبانه روزی و پیگیرهای مستمر، موثر و اخذ دستور اکید مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر گره گشایی از روند اجرایی این پروژه و نیز با مساعدت و همراهی ارزشمند دکتر میرزایی «معاون اقتصادی وزارت کار» و هم چنین دکتر شیرکانی «مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر» و دکتر الستی «مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات» به عنوان سهامداران عمده شرکت توافقات نهایی با پیمانکاران مربوطه انجام و همچنین برنامه عملیاتی اجرای پروژه نیز اخذ گردید.

آنچه که بیش از همه موجب خوشحالی و مباهات است می توان به :

- بهره مندی همکاران سهامدار کارخانه کنسانتره (9 درصد) از منافع راه اندازی پروژه 

-خودکفایی شرکت در تامین مواد اولیه و حیاتی مجتمع و هم چنین تکمیل زنجیره خطوط تولید کارخانه از معدن تا محصول نهایی

 - اشتغال حدود 600 نفر جوان متخصص به صورت مستقیم و 1500 نفر به طور غیر مستقیم

- درآمدزایی بسیار خوب برای شرکت و قابل توجه برای خانواده بزرگ فولاد خراسان، اشاره نمود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied