شمانیوز

اختصاصی شمانیوز/

به منظور کاهش ترددها در سطح شهر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، همراه اول سرویس خدمات در محل را به منظور ارائه خدماتی آسان با هدف افزایش رضایتمندی مشتری ارائه می دهد و با استفاده از این خدمت مشتریان می‌توانند خدمات درخواستی خود را در کوتاهترین زمان در محل مورد نظر دریافت کنند.

به گزارش شمانیوز، این روزها که کرونا به عنوان میهمانی ناخوانده در حال جولان دادن در جای جای این سرزمین است و با توجه به اینکه آمار مبتلایان به این ویروس روز به روز در حال افزایش است، لازم  و ضروری است که همه اعم از دولت، سازمان ها و نهادهای خدمات رسان و مردم به سهم خود در کاهش این آمار تلاش کنند.

مسئولیت اجتماعی در چنین شرایطی نمود بیشتری می یابد به طوری که می توان گفت یکایک ما برای برون رفت از این بحران مسئول هستیم.

 

در این بین شرکت ارتباطات سیار ایران به عنوان بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور با درنظر گرفتن بخشنامه های ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر اجتناب از ترددهای غیرضروری در سطح شهر، این بار نیز گامی مفید و موثر در مسیر پیشبرد مسئولیت های اجتماعی برداشت.

 

اپراتور اول این بار با پیش بینی طرح ارائه سرویس خدمات در محل تحت عنوان «همراه یار» تلاش کرده تا از تردد شهروندان در سطح شهرهای کشور بکاهد و انتظار می رود این مهم بتواند در آینده نه چندان دور با نتایج مطلوبی همراه باشد.

 

بر اساس این گزارش، همراه اول سرویس خدمات در محل را به منظور ارائه خدماتی آسان با هدف افزایش رضایتمندی مشتری ارائه می دهد و با استفاده از این خدمت مشتریان می‌توانند خدمات درخواستی خود را در کوتاهترین زمان در محل مورد نظر دریافت کنند. این اپراتور هدف از ارائه این خدمت را خلق تجربه ای متفاوت در کوتاه ترین زمان ممکن عنوان کرده است.

 

کاهش تردد‌های غیر ضروری در سطح شهر و حفظ سلامتی در شرایط کنونی با توجه به فراگیری بیماری کرونا و جلوگیری از شیوع بیماری، صرفه جویی در وقت و جلوگیری از اتلاف زمان در مسیر رفت و برگشت و زمان انتظار درکانال های حضوری، کاهش هزینه های تردد در شهرها، افزایش رضایت مندی مشتریان و نیز افزایش سرعت ارائه خدمات درخواستی را می توان از جمله مزایای استفاده از خدمات در محل عنوان کرد.

 

لازم به توضیح است، هم اکنون این سرویس در استان های آذربایجان شرقی، گیلان، مازندران، تهران، البرز، کرمانشاه، اصفهان، خوزستان، فارس، خراسان رضوی، کرمان و هرمزگان در حال اجرا است و استان های سیستان و بلوچستان، یزد، آذربایجان غربی و کردستان در انتظار دریافت این خدمات هستند که مقدمات آن در حال انجام است و به زودی این طرح دراین استان ها نیز پیاده سازی می شود.

شرکت ارتباطات سیار همراه اول در این باره اعلام کرده است که در آینده نزدیک مراکز تمامی استان‌های کشور تحت پوشش خدمت مذکور قرار خواهند گرفت.

 

اما موارد قابل ارائه در این سرویس طیف گسترده‌ای از خدمات را شامل می شود که می توان به انتقال مالکیت (تغییرنام) شماره تلفن همراه، فعالسازی سیم کارت، قطع مفقودی سیم کارت، تعویض سیم کارت، ترابرد به همراه اول، نصب و آموزش نرم‌افزار و اپلیکیشن مانند همراه من و دریافت کد محرمانه سیم کارت (pin ، puk) اشاره کرد.

 

مشتریان برای دریافت خدمات در محل می‌توانند با شماره گیری 9990 و انتخاب گزینه خدمات در محل؛ نوع خدمات و محل مورد درخواست خود را اعلام و در کمتر از 3 ساعت با مراجعه همراه یار از خدمات مورد نظر بهره‌مند گردند.

 

به نظر می رسد با پیاده سازی این طرح در همه مراکز استانی کشور، علاوه بر اینکه شاهد تاثیر مطلوب در خصوص جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باشیم، در طولانی مدت نیز تاثیرات بسیاری را به واسطه کاهش ترددها در سطح شهر شاهد خواهیم بود.

 

گزارش : معصومه افلاکی

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه