شمانیوز

پیروزی تیم والیبال فولاد خراسان برابر نماینده همدان

ظهر امروز در چهارچوب هفته اول رقابت های لیگ دسته اول والیبال باشگاه های کشور تیم فولاد خراسان موفق شد با نتیجه سه بر یک از سد تیم سروقامتان همدان عبور کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان؛ این دیدار که در سالن مهران مشهد برگزار می شد در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵بر ۲۱ به نفع تیم فولاد خراسان و تنها در ست دوم ۲۵ بر ۲۰ به نفع نماینده همدان شد تا در پایان این رقابت حساس تیم والیبال فولاد خراسان با نتیجه سه بر یک از سد حریف قدرتمند خود عبور کند.

بیست‌و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور ۱۸‌تیم در ۲ گروه مقدماتی از روز شنبه آغاز شد که شهر مشهد میزبانی گروه ‌‌‌‌‌الف‌‌‌‌‌ این مسابقات را در سالن‌‌‌های مهران و ۲۲ بهمن دانشگاه فردوسی بر‌عهده گرفته‌ است. علاوه بر تیم فولاد خراسان تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس‌رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، اشتاد‌سازه و هوادار تهران در گروه‌(الف) این مسابقات در مشهد با هم رقابت خواهند کرد و در گروه ‌‌‌‌‌ب‌‌‌‌‌ نیز تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در اردبیل به مصاف هم می‌روند. در پایان مرحله گروهی از هر گروه ۴ تیم به مرحله ‌‌‌‌پلی‌آف صعود خواهند کرد و در‌نهایت از بین ۴ تیم حاضر در ‌‌‌‌پلی‌آف‌، ۲ تیم به لیگ برتر صعود‌‌‌ می‌کنند.

طبق برنامه اعلامی تیم فولاد خراسان روز یکشنبه در دومین دیدار خود از ساعت ۱۷ در سالن مهران مشهد به مصاف تیم شهرداری جوان ارومیه می رود.

2M0A1872

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied