شمانیوز
شما نیوز

ارزش روز سهام عدالت یکشنبه 25 آبان

شاخص کل بورس برای چندمین روز پیاپی و در ادامه روند صعودی خود با افزایش بیش از ۹ هزار واحدی، به پیشروی خود در کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی ادامه داد. افزایش ارزش سهام عدالت که از آخرین روز معاملاتی هفته گذشته آغاز شده بود، امروز نیز با رشد همراه بود.

معاملات دومین روز از هفته آخر آبان ماه شاخص کل به دلیل تقاضای قابل توجه در نمادهای شاخص‌ساز روندی صعودی داشت.

تالار شیشه ای امروز شنبه ۲۵ آبانماه را افزایشی آغاز کرد و به پایان رساند و در ساعات ابتدایی معاملات ارزش صف های خرید در بازار بعد از بیش از یک ماه از ارزش صف های فروش بیشتر شد و در پایان معاملات شاخص کل با افزایش ۹ هزار و ۷۱۷ واحد بر پله یک میلیون و ۲۵۷ هزار واحد ایستاد.

فولاد، وغدیر، فملی، شتران نمادهایی بودند که بیشترین تاثیر مثبت و نماد تاپیکو و فارس بیشترین اثر منفی را در شاخص بورس داشتند. همچنین خودرو ،خساپا، حکشتی سه نماد پرتراکنش بودند.

هم‌زمان با رشد شاخص کل ارزش سهام عدالت نیز ۱.۷ درصد رشد کرد.

 

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در دومین روز معاملاتی هفته جاری با رشد همراه بود و درمقایسه با شنبه ۲۴ آبان ماه، ۱.۷ درصد (۱۶۳هزار و ۴۶۶ تومان) افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۹ میلیون و ۴۵۷ هزار و ۳۳۱ تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۶۷۴ هزار و ۳۹۸ تومان رسیده است.

 
منبع: نبض بورس

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied