شمانیوز

عبدالرضا ولی الهی عضو هیأت عامل و معاون اعتبارات و راهبری شعب به همراه سید مهدی صدری رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن از سه واحد تولیدی بزرگ در استان فارس بازدید نمود.

به گزارش شمانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، سه واحد تولیدی گروه فاتح صنعت کیمیا، گروه کولر هوایی آبان و گروه سازه پیوند در این سفر مورد بازدید قرار گرفتند.

گروه فاتح صنعت کیمیا با 6 هزار نفر نیروی کار شامل 16 واحد تولیدی در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و خدمات به دکل های نفتی و گازی است.

گروه کولر هوایی آبان با اشتغال 1500 نفر شامل 5 واحد تولیدی در حوزه ساخت تجهیزات نیروگاهی و نفت و گاز می باشد.

گروه سازه پیوند نیز با 500 نفر اشتغال در حوزه ساخت سازه های فولادی فعالیت می نماید.

 

مدیران ارشد و اجرایی بانک در نشست با مسؤلین این واحد های تولیدی ضمن اشاره به لزوم تمرکز حساب شرکت ها و مشتریان در شعب بانک صنعت و معدن و ضرورت استفاده از خدمات اعتباری مانند ضمانتنامه و اعتبارات اسنادی بر تأثیر روابط متقابل و مؤثر بانک با مشتریان خوشنام خود در تسهیل و تسریع ارائه خدمات متنوع بانکی و تسهیلات مورد نیاز آنان تأکید کردند.

 

همچنین معاون اعتبارات و راهبری شعب و رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن در جلسه ای که با حضور کارکنان مدیریت استانی این بانک برگزار گردید، ضمن تقدیر از همکاران به بررسی عملکرد هفت ماهه آنان پرداختند و در خصوص اجرای بانکداری شرکتی و پیگیری مسایل و مشکلات واحد های تولیدی این استان رهنمودها و راهکارهایی را مطرح نمودند.

 

در این جلسه مقرر گردید تا پایان سال همکاران شعب و مدیریت های استانی در خصوص جذب منابع، درآمد های کارمزدی و وصول مطالبات تمامی تلاش و توان خود را به کار گیرند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied