شمانیوز
شما نیوز

ارزش روز سهام عدالت دوشنبه 26 آبان

در پایان معاملات امروز دوشنبه 26 آبان، شاخص کل بازار سرمایه برای سومین روز متوالی سبزپوش باقی ماند و بورس به مدد نمادهای شاخص‌ساز، با رشد 16 هزار واحدی شاخص به کار خود پایان داد و به یک میلیون و 273 هزار و 748 واحد رسید.

شاخص کل بورس امروز کار خود را با عقب‌نشینی شش هزار واحدی آغاز کرد، اما طولی نکشید که شاهد بازگشت روند صعودی بودیم و بورس روز جاری باز هم رشد شاخص را رقم زد و شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران که از ابتدای هفته جاری روند رو به رشد آغاز کرده است، امروز در پایان معاملات با افزایش  16 هزار و 390 واحد به رقم یک میلیون و 273 هزار و 748 واحد رسید.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نماد‌های فملی، فولاد، خودرو، وبملت، شپنا، پارسان و شتران شد و در مقابل فارس، خزامیا با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

ارزش  سهام عدالت  در سومین روز هفته جاری نیز با رشد همراه بود و در حال ادامه روند مثبت خود است.
 

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟


در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت باز هم با افزایش همراه بود و درمقایسه با روز گذشته، 2.12 درصد (200 هزار و 857 تومان) افزایش یافت و ارزش سبد 532 هزار به 9 میلیون و 658 هزار و 188 تومان رسید.
با احتساب این موضوع، ارزش 60 درصد قابل فروش سبد 532 هزار تومانی  سهام عدالت   به 5 میلیون و 794 هزار و 912 تومان رسیده است.


منبع: جهان نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied