شمانیوز

در آیین اختتامیه شانزدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی، لوح سپاس «مدیر ارشد ارتباط گستر» توسط دکتر سلیمانی رییس‌کل بیمه مرکزی به دکتر دلفراز مدیرعامل بیمه ملت، اهدا شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ملت؛ اسماعیل دلفراز مدیرعامل بیمه ملت در شانزدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی ایران؛ با موضوع بررسی تأثیر کروناویروس بر ساختار و عملکرد رسانه‌ای روابط‌عمومی؛ به انتخاب هیات‌ داوران به‌عنوان «مدیر ارشد ارتباط‌گستر» برگزیده شد.

بر اساس این گزارش، در شانزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی و هفدهمین جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران که با حضور سلیمانی رییس‌‌کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مدیران برگزیده جشنواره روابط عمومی برگزار شد، از اسماعیل دلفراز مدیرعامل شرکت بیمه ملت، با اعطای لوح و نشان «مدیر ارشد ارتباط گستر» تقدیر به عمل آمد.

در این لوح آمده است: هیات داوران شانزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی با هدف توسعه ارزش‌های متعالی ارتباطی، توسعه مردم‌داری، پی‌ریزی و گسترش ارتباطات انسانی، اجتماعی و شهروندی متقارن و همسنگ و پاسداشت منش تعالی و ارتباطی، عنوان "مدیر ارشد ارتباط‌گستر" را به دلیل انجام خدمات موثر، مساعدت در توسعه ارتباطات با جامعه مخاطب، توجه به افکار عمومی، ارتباط موثر با رسانه‌ها و حمایت از برنامه‌های ارتباطی و نگاه تخصصی به روابط‌عمومی، شایسته حضرتعالی می‌داند و این لوح سپاس را به آن فرهیخته گرامی تقدیم می‌کند".

این سمپوزیوم که به‌عنوان مهم‌ترین رویداد در عرصه روابط عمومی‌های کشور محسوب می‌شود، به‌صورت سالانه و با هدف ارتقاء دانش دست‌اندرکاران روابط عمومی، معرفی الگوهای موفق، شناسایی استعدادها، ایجاد رقابت سالم، تشویق و ترغیب به امر فعالیت علمی-تخصصی در روابط عمومی و نیز کمک به ارتقاء کیفی فعالیت‌های روابط عمومی در کشور برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ شانزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی ایران، با حضور سلیمانی رئیس‌کل بیمه مرکزی و جمع کثیری از دست اندرکاران روابط‌عمومی‌های کشور با حمایت انجمن بین‌المللی روابط عمومی در خانه فرهنگ و هنر دیهیم، با موضوع بررسی تاثیر کروناویروس بر ساختار و عملکرد روابط‌عمومی در روزهای 20 و 21 آبان به صورت مجازی برگزار شد

 

  • 2
  • 2M0A1872
  • 2M0A1909
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied