شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

بیستک کتاب یکی از نمایندگی های فروش تلفنی و اینترنتی کتاب های کمک درسی از اول ابتدایی تا دوازدهم انتشارات کاگو گام به گام دروس طلایی میباشد .

بیستک کتاب یکی از نمایندگی های فروش تلفنی و اینترنتی کتاب های کمک درسی از اول ابتدایی تا دوازدهم انتشارات کاگو گام به گام دروس طلایی میباشد .

پر فروش ترین کتاب های انتشارات کاگو کتاب های گام به گام دروس طلایی دوره ابتدایی, دوره متوسطه رشته های ریاضی, تجربی و انسانی می باشد.

 

دسته بندی کتاب های کمک آموزشی انتشارات کاگو:

 

کتاب های گام به گام که شامل درسنامه پرسش و پاسخ تشریحی کلیه دروس می باشد برای اول ابتدایی, دوم ابتدایی, سوم ابتدایی چهارم ابتدایی, پنجم ابتدایی, ششم ابتدایی و دوره اول متوسطه هفتم و هشتم و نهم و همچنین دوره دوم متوسطه دهم تجربی و ریاضی و انسانی, یازدهم تجربی, ریاضی, انسانی و دوازدهم تجربی, ریاضی و انسانی تالیف شده است.

همه دانش آموزانی که در سال های قبل درس خوانده اند این انتشارات را با نام دروس طلایی میشناسند.

مهمترین دلیل پرفروش بودن کتاب های انتشارات کاگو : از پایه ابتدایی تا کنکور همراه دانش آموزان میباشد. و دلیل دیگر اینکه والدین دانش آموزان دوره ابتدایی برای کمک کردن به چه در منزل با بیستک کتاب تماس گرفته و کتاب گام به گام کلیه دروس را خریداری میکنند و این امر باعث میشود تا دانش آموزان از همان ابتدا راه تا کنکور از کتاب های انتشارات کاگو استفاده کنند.

ارسال کتاب های انتشارات کاگو گام به گام دروس طلایی به شهرستان ها 72 ساعته از طریق پست سفارشی انجام میشود. و ارسال به طهران از طریق پیک موتوری هر روز از ساعت 16 الی 21 انجام میشود.

به دانش آموزانی که برای خرید کتاب کمک درسی و کنکوری به سایت بیستک کتاب مراجعه می کنند 25 درصد تخفیف داده میشود. 

 

ث

 

همراه با ارسال رایگان

بانک کتاب

با مدیریت اصغرمحلاتی

www.bistakketab.ir

02166410000

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه