شمانیوز

دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد خواستار ثبت اینترنتی درخواست تسهیلات توسط اعضاء در ایام تعطیلات کرونایی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا و تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص تعطیلات پیش رو، خواستار ثبت  درخواست تسهیلات توسط اعضاء در اینترنت بانک شاهد شد.

دکتر اسلام کریمی در این خصوص گفت: یکی از برنامه های ویژه صندوق که از ابتدای سال جاری در دستور کار قرار گرفت، فراهم آوردن شرایطی بود که خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو بتوانند بصورت غیر حضوری در کمترین زمان ممکن درخواست های خود را ثبت و خدمات شایسته دریافت نمایند.

وی افزود: در همین راستا طراحی اینترنت بانک شاهد در دستور کار قرار گرفت و همانگونه که پیش تر اطلاع رسانی گردید، با تلاش همکاران مدیریت فناوری اطلاعات صندوق قرض الحسنه شاهد، اینترنت بانک شاهد زودتر از موعد پیش بینی شده به بهره برداری رسید و در اختیار اعضاء قرار گرفت.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد اظهار داشت: خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو در شرایط فعلی و هفته های پیش رو با توجه به محدودیت های پیش بینی شده توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا می توانند از طریق اینترنت بانک شاهد به نشانی www.ebshahed.ir بدون حضور در مناطق و شهرستان ها درخواست خود را ثبت نموده و در کمترین زمان ممکن تسهیلات خود را دریافت نمایند.

دکتر اسلام کریمی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای تمام ملت ایران به ویژه خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر در شرایط شیوع ویروس منحوس کرونا، خواستار رعایت هر چه بیشتر شیوه نامه های بهداشتی توسط این عزیزان شد و از آنها خواست با استفاده از راه های ارتباطی پیش بینی شده در سایت صندوق قرض الحسنه شاهد به نشانی www.sqsh.ir موضوعات و درخواست های خود را در میان بگذارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied