شمانیوز
شما نیوز

در جلسه بررسی پروژه های قابل افتتاح ریاست جمهوری در بهمن ماه ۱۳۹۹ منطقه آزاد قشم عنوان شد؛

قشم آماده معرفی پروژه های افتتاحی در حوزه های مختلف

آمادگی منطقه آزاد قشم برای معرفی پروژه های قابل افتتاح ریاست جمهوری در بهمن ماه ۱۳۹۹ مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، در این جلسه که ظهر روز جمعه 30 آبان ماه با حضور حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از  معاونان و مدیران این سازمان در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد، تعداد و درصد آمادگی پروژه های تعیین شده بررسی شد.

پروژه های مذکور در حوزه صنایع، شیلات، گردشگری، راه سازی، بهداشت و شهرک های مسکونی است و منطقه آزاد قشم با همراهی سرمایه گذاران در این بخش ها تلاش دارد تا رقم فعالیت های این منطقه را  بهینه سازی کرده و افزایش دهد.

منطقه آزاد قشم در سال های اخیر سعی کرده با تمرکز بر تحقق توسعه پایدار در این جزیره، ضمن عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری و سیاست گذاری بر مبنای شعارهای هدفمند سالانه کشور، در دولت تدبیر و امید، پروژه های ماندگاری را به اجرا برساند.

توسعه متوازن در سرمایه گذاری حوزه های متنوعی همچون نفت، گاز و انرژی، گردشگری، شیلات، صنایع تولیدی و ... با درگیر کرده جامعه محلی و کمک به اشتغالزایی و مهاجرت معکوس در روستاها، نمونه هایی از سیاست گذاری سازمان منطقه آزاد قشم به مدیریت عاملی حمیدرضا مومنی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied