شمانیوز
شما نیوز

آغاز جشنواره اپلیکیشن هپ بانک ملی ایران

کانون جوانه های بانک ملی ایران از ابتدای آذرماه جشنواره اپلیکیشن هپ را با جوایز ویژه برگزار می کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،کودکان و نوجوانان زیر 18 سال می توانند با نصب اپلیکیشن هپ از اول تا 30 آذرماه، در این جشنواره شرکت نموده و به قید قرعه از جوایز ارزنده آن شامل کمک هزینه خرید چهار کنسول بازی PS4 هر کدام به ارزش 10 میلیون تومان، کمک هزینه خرید ١٠ عدد گوشی تلفن همراه هر یک به ارزش شش میلیون تومان و کمک هزینه خرید ٥٠ عدد ساعت هوشمند هر یک به ارزش یک میلیون تومان برخوردار شوند. گفتنی است کاربرانی در قرعه کشی شرکت داده می شوند که تا زمان قرعه کشی، اپلیکیشن هپ را بر روی گوشی یا تبلت خود داشته باشند. ضمنا کاربرانی که پیش از این نیز اپلیکیشن هپ را روی گوشی یا تبلت خود نصب کرده اند، مشمول شرکت در قرعه کشی هستند.

 

اپلیکیشن هپ جدیدترین محصول کانون جوانه های بانک ملی ایران و یک اپلیکیشن آموزشی-سرگرمی است که با توجه به نیازکودکان و نوجوانان به فراگیری دانش اقتصادی و با هدف پرورش هوش مالی آنها، در اختیار کاربران قرار گرفته است و در بخش های مختلفی مانند مدرسه اقتصاد، مدرسه هوش مصنوعی، مدرسه کسب و کار، مدرسه شهروندی، مدرسه مشاوره و هدایت تحصیلی، همیار پلیس، کتابخانه دیجیتال، بازی و انیمیشن و ... مطالب مفید و متنوعی را ارایه می کند.

 

علاقه مندان به نصب اپلیکیشن هپ می توانند این اپلیکیشن را از طریق سایت بانک ملی ایران و اپلیکیشن های بازار، مایکت و چارخونه دانلود و نصب کنند.

 

لازم به ذکر است پس از پایان این کمپین، کانون جوانه های بانک ملی ایران، جشنواره های دیگری را برای کاربران فعال اپلیکیشن هپ در دستور کار خود خواهد داشت.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied