شمانیوز
شما نیوز

بازدید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه ایران معین از شعبه چابهار

دکتر داریوش محمدی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران این شرکت طی سفر به منطقه آزاد چابهار، ضمن بازدید از شعبه با کارکنان و شبکه فروش به گفتگو پرداختند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ایران معین؛ دراین نشست صمیمانه، دکتر داریوش محمدی مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین ضمن تشریح سیاست های کلان و برنامه های آتی شرکت، احیای بازار با اولویت بازارهای سودده و همچنین ارتقای جایگاه شرکت را از برنامه های راهبردی هیات مدیره بیمه ایران معین عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد این مهم با همکاری و همدلی همه کارکنان و شبکه فروش شرکت محقق شود.

وی در ادامه تقویت شبکه فروش را یکی از اولویت های دیگر شرکت بیمه ایران معین برشمرد و اظهار امیدواری نمود با توسعه محصولات و شناسایی نیاز مشتریان و ایجاد مزیت رقابتی در بازار، شاهد تحولات اساسی در حوزه مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع در این شرکت باشیم.

داریوش ‎محمدی ابراز امیدواری کرد: به فضل خدا و با انسجام و همدلی همه ارکان شرکت، دوره جدیدی از موفقیت های بیمه ایران معین با همکاری شعب و نمایندگان فروش درمناطق آزاد و ویژه اقتصادی آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین همچنین توجه به معیشت و رفاه کارکنان و بازنگری در اختیارات شعب و شبکه فروش به منظور تسهیل و روان سازی فروش توسط نمایندگان را از برنامه های اصلی شرکت عنوان کرد.

محمد باقر طبیعی نژاد «معاون حقوقی و هماهنگی امور استان ها، شعب نمایندگی های بیمه ایران» نیز که هیات مدیره شرکت بیمه ایران معین را در این سفر همراهی می کرد در این دیدار گفت: بیمه ایران معین با تیم جدید مدیریتی خود گام های بزرگی را با همکاری شعب و نمایندگان فروش در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برداشته است و اظهار امیدواری کرد که با حمایت بیش از پیش بیمه ایران، شاهد اتفاقات مبارکی در این شرکت باشیم.

طبیعی نژاد با تاکید بر این نکته که شرکت بیمه ایران معین و بیمه ایران هر دو یک پیکر هستند افزود : دغدغه مدیریت بیمه ایران این است که عملکرد شعب و نمایندگان بیمه ایران معین در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از عملکرد بیمه ایران هم بهتر باشد.

‎در پایان این نشست نمایندگان و کارکنان شرکت درخصوص وضعیت بازار منطقه و چالشهای موجود، بهبود و ارتقاء کیفیت خدمات به بیمه گذاران، نحوه اجرای بهینه طرح مهر ایران معین و سایر موضوعات به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied