شمانیوز
شما نیوز

در آیین گرامیداشت آغاز هفته بسیج و غباررویی شهدا در ذوب آهن اصفهان عنوان شد :

امروز بسیج ، ابعاد جهانی پیدا کرده است

همزمان با آغاز آیین گرامیداشت هفته بسیج وتجدید میثاق با شهدا ،مراسم غبار روبی مزار شهدای گمنام ذوب آهن اصفهان با حضور مدیرعامل ، و تعدادی از مسؤلین و بسیجیان شرکت برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان؛ در این آیین که آیت ا... رهبر رئیس دفتر هماهنگی تبلیغات اسلامی ، مهرداد تولائیان معاون بهره برداری ، مهدی نصر معاون برنامه ریزی و توسعه ، محمد جعفر صالحی معاون خرید و احمد سلیمی معاون مالی و اقتصادی نیز  حضور داشتند ، منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا ، گفت : شهدای ذوب آهن اصفهان که همگی بسیجی بودند در آن شرایط  به جهاد در دفاع مقدس پرداختند و امروز وظیفه ما بسیجیان صنعت ، جهاد در جبهه اقتصادی است .

وی افزود : تولید و حفظ اشتغال دو وظیفه مهم امروز ما بسیجیان در عرصه جهاد اقتصادی است که با تفکر وفرهنگ بسیجی می توان آن ها را محقق نمود .

یزدی زاده با اشاره به گذشت چهل و یک سال از عمر با برکت بسیج ، گفت : امروز بسیج ، ابعاد جهانی پیدا کرده است و این امر حاصل همان فرهنگی است که حضرت امام (ره) آن را بنیان نهاد و امروز مقام معظم رهبری پرچم آن را برافراشته و اخلاص و تفکر پاکی است که در این نهاد مردمی جریان دارد .

مدیرعامل شرکت گفت : آرزو می کنم که همه ما بسیجی بمانیم واین نیروی پرتوان بسیج به قیام امام زمان (عج) متصل گردد .

سرهنگ مختاری فرمانده بسیج شرکت نیز گفت : به فرموده مقام معظم رهبری ، بسیج یعنی آمادگی در هر نقطه ای که اسلام  و انقلاب به آن نیاز دارد .

وی افزود : در شرایط سخت اقتصادی کنونی کشور ، با مدیریت بسیجی و جهادی می توان بر مشکلات فائق آمد و یکی از تکالیف مهم بسیج در حال حاضر ، جهاد درعرصه صنعت واقتصاد است .

سرهنگ مختاری با اشاره فعالیت های گروه های پژوهشی و جهادی حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان گفت : گروه جهادی بسیج ، 20 منزل مسکونی را بازسازی نموده و همین هفته کلید 2 باب منزل مسکونی که بازسازی شده ، تحویل می گردد . 5 مرحله توزیع کمک های مومنانه شامل 2500 بسته معیشتی به ارزش هرکدام 400 هزار تومان که با حمایت مدیریت عالی ذوب آهن اصفهان حاصل شد ، فعالیت های مختلف در جهت مقابله با کرونا در ذوب آهن اصفهان و شهرهای اطراف و غیره از جمله فعالیت های بسیج این شرکت است .

شایان ذکر است مراسم گرامیداشت آغاز هفته بسیج با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تجمع افراد ، در چند محل از جمله مزار شهدای گمنام ،  ترمینال آزادگان ، ساختمان توحید و... برگزار شد.

 

  • 2
  • 2M0A1872
  • 2M0A1909
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied