شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

اگر شما به عنوان مشتری برای خرید ملک در شمال، امروز تصمیم بگیرید، قطعاً باید چند ماهی را به دنبال بهترین گزینه های خرید در بهترین منطقه مازندران باشید. مشاور املاک می ‌تواند در این مورد شما را راهنمایی کند اما قبل از آن بهتر است تغییرات رشد یا رکود این بازار را ارزیابی کنید.

 

ارزان تر شدن خرید ویلا در شمال، مسئله ای است که در یک یا دو ماه اخیر در جامعه، به ویژه حوزه معاملات املاک شمال، به بحث کشیده شده است. شیوع مجدد ویروس کرونا و برخی از مسائل اقتصادی و سیاسی کشور، این بازار را به شدت تحت تاثیر قرار داده است. خرید و فروش مسکن، قیمت اجاره آپارتمان و حتی خرید و فروش انواع خودرو، قیمت طلا و تغییرات قیمت دلار و ارز، مهمترین معاملاتی هستند که کوچکترین نوسان بازار در رشد یا رکود آنها تاثیر خواهد گذاشت. خرید و فروش ویلا در شمال و خرید زمین در شمال هم از این قاعده مستثنی نیست!

 

 در چند هفته اخیر که موضوع انتخابات آمریکا بسیار داغ و پر طرفدار بود، همین عامل باعث شد قیمت دلار تغییر پیدا کند و به دنبال آن بازار ارز هم در داخل ایران کاهش یابد. سوال اساسی این است که آیا این تغییرات باعث شده است قیمت خرید ویلا در شمال ارزان تر شود یا خیر؟ آیا انتخابات آمریکا بر این بازار تاثیر داشته و آیا محدودیت ها برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس می تواند خرید و فروش ویلا و خرید زمین در شمال را مختل کند یا خیر؟

 

 با نگاهی بر بازار داخلی می توان متوجه شد که قیمت ها تا چه میزان افت پیدا کرده اند یا در کدام بازارها شاهد افزایش قیمت هستیم.

 

منابع خبری اعلام کرده‌اند که قیمت مسکن در راستای این تغییرات و تحولات، افزایش چندانی نداشته است. اگرچه بازار ارز و دلار و طلا می‌تواند در یک لحظه پر سود باشد یا موجب ضرر فعالان این معاملات شود، اما خرید و فروش ملک از این قاعده مستثنی است!

 

 تغییراتی نظیر انتخابات آمریکا یا افزایش و کاهش قیمت طلا به ندرت می تواند قیمت ویلا در شمال را تحت تاثیر قرار دهد. به عبارت ساده تر باید گفت اوضاع سیاسی و اقتصادی ایران تاثیر شدیدی بر این بازار نمی گذارد.

 

 انتخابات آمریکا و تاثیر آن در قیمت خرید ویلا در شمال

 

rt

 

 در این قسمت به طور ویژه درباره تاثیر انتخابات آمریکا بر حجم خرید زمین در شمال و خرید ویلا در شمال صحبت می کنیم. همه ما کم و بیش می دانیم که برای خرید یک ملک، از ویلا گرفته تا زمین، باغ یا آپارتمان باید وقت و انرژی کافی را اختصاص داد تا این معامله، سرانجام، یک معامله پرمنفعت باشد. 

 

اگر شما به عنوان مشتری برای خرید ملک در شمال، امروز تصمیم بگیرید، قطعاً باید چند ماهی را به دنبال بهترین گزینه های خرید در بهترین منطقه مازندران باشید. مشاور املاک می ‌تواند در این مورد شما را راهنمایی کند اما قبل از آن بهتر است تغییرات رشد یا رکود این بازار را ارزیابی کنید.

 

 آنچه در منابع خبری منتشر شده نشان می دهد میزان خرید ویلا در شمال با توجه به تغییراتی که انتخابات آمریکا در جهان ایجاد کرده است و کشور ایران هم از آن مستثنی نیست، تقریباً راکد مانده است. قیمت ویلا در شمال به احتمال زیاد، ارزان تر از آنچه که اکنون هست نخواهد شد و در ماه های آینده شاید افزایش هم پیدا کند.

 

 آنچه مسلم است اینکه قیمت ویلا تحت تاثیر تغییرات اوضاع سیاسی و اقتصادی قرار نمی‌گیرد اما با رشد قیمت مسکن، قیمت ویلاهای شمال هم افزایش پیدا می‌کند.

 

 این مسئله برای املاکی که همزمان با افزایش ارزش دلار، رشد پیدا کرده‌اند کمی متفاوت است. خرید و فروش آپارتمان همانند قیمت دلار در بازار به شدت تحت تاثیر انتخابات آمریکا، تغییرات قیمت ارز، طلا و غیره قرار می گیرد. به طور مثال، آپارتمان‌هایی که قیمت آنها در راستای قیمت دلار در بازار رشد کرده در این دوران، ارزان تر شده است!  

 

شاید تصور کنید که این بهترین فرصت برای خرید آپارتمان در شمال است اما یک چالش اصلی وجود دارد و آن هم پیدا کردن یک آپارتمان ساحلی یا جنگلی مناسب با امکانات کامل در بهترین شهر مازندران  است. 

 

خرید ویلا در شمال یا خرید آپارتمان در مازندران اگر در فصل پر رونق این معاملات انجام شود، از نظر مراحل انجام، سریع تر خواهد بود.

 

خرید ویلا در شمال بدون توجه به متراژ ساختمان و موقعیت جغرافیایی، هر چند قیمت ارزان هم داشته باشد اما یک سرمایه‌گذاری مناسب در بهترین مناطق شمالی محسوب می شود. اگر ترجیح می دهید سرمایه خود را برای خرید ویلا اختصاص دهید، پیشنهاد می کنیم از طریق لینک زیر وارد وارد شوید و بهترین گزینه های خرید ویلا در مازندران را بررسی کنید؛ همچنین با انواع ویلا از نظر ساخت به همراه قیمت های آن آشنا خواهید شد:

 

https://avalkhune.com/category/buy-vila

 

در مقاله ای پیشتر به آن اشاره کردیم عنوان شده است که چرا قیمت ویلای شمال تا این اندازه نوسان دارد. خرید ویلا ارزان در شمال، هدف بسیاری از مشتریان است. بهترین گزینه ها را می توان در شهرهای چمستان، نور یا محمودآباد پیدا کرد. برای مطالعه تحلیل دلایل نوسانات قیمت ویلای شمال می توانید از این لینک اقدام کنید.

 

 

ویلا بخریم یا زمین؟ کدام یک برای سرمایه گذاری در شمال بهتر است؟

 

iopo

 

برای تمام افراد اهمیت دارد که سرمایه زندگی خود را در مسیر صحیح هدایت کنند. به دنبال صحبت هایی که در قسمت بالا درباره خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال داشتیم، در آینده به نظر می رسد انتخابات آمریکا و تغییرات سیاسی و اقتصادی کشور همچنان در این قیمت ها و معاملات تاثیرگذار باشند. شاید این تغییرات بسیار ناچیز جلوه کند اما همیشه وجود دارد.

 

 دو سرمایه گذاری اصلی در شمال، خرید ویلا و خرید زمین هستند. هر دو سرمایه گذاری، پر سود بوده و در طولانی مدت، ارزش ملک افزایش پیدا می کند. با خرید ویلا در شمال قطعاً یک ملک با ارزش دارید که قیمت زمین آن متناسب با افزایش قیمت مسکن در بازار افزایش پیدا می کند. 

 

از طرف دیگر داشتن یک ویلای اختصاصی بهترین فرصت برای گذراندن تعطیلات در این منطقه است. چه بسا بسیاری از خانواده ها تصمیم دارند مازندران را برای مهاجرت خود انتخاب کنند. زندگی در کنار زیبایی های طبیعت، تفریحات ساحلی و آبی و لذت بردن از آب و هوای مطبوع شمال، همان چیزی است که ساکنین سایر شهرها را به این منطقه جذب می‌کند. به این ترتیب می توان انتظار داشت خرید ویلا در شمال همچنان قابل توجه و پر طرفدار باشد.

 

 در مقابل خرید ویلا در شمال، با خرید زمین در شمال مواجه هستیم. خرید زمین هم یک سرمایه‌گذاری ایده‌آل است. اگر کاربری زمین، مسکونی باشد، بهترین فرصت برای ساخت و ساز ویلا یا آپارتمان محسوب می شود. اگر زمین، کاربری صنعتی یا کشاورزی داشته باشد، باز هم فرصت عالی برای شروع یک کسب و کار و رسیدن به سود مضاعف است.

 

 انتخاب میان خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال به هدف افراد بستگی دارد. میزان سرمایه اولیه هم در این امر مداخله می کند. شاید بهتر باشد شما هم به عنوان فردی که تصمیم به سرمایه گذاری دارید، گزینه های خرید زمین در شمال را بهتر بررسی کنید. از طریق لینک زیر وارد صفحه مربوطه شده و با بهترین گزینه های خرید زمین در مازندران برای سرمایه گذاری پر سود آشنا شوید:

 

https://avalkhune.com/category/kharid-zamin-va-bagh

 

 برای خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال به مشاوره نیاز دارید؟

 

rt

 

 تعداد زیادی از مشتریان خرید ویلا به دنبال این مسئله هستند که آیا خرید ویلا در شمال ارزان تر می شود یا خیر؟ اگرچه ممکن است بازار خرید و فروش ویلا در مازندران یا خرید زمین در شمال دچار رکود شود اما هرگز به مقدار قابل توجهی ارزان‌تر نمی‌شود! شاید خرید و فروش، طی چند ماه متوقف شود اما این بازار در آینده همچنان روند رو به رشد خواهد داشت.

 

 با توجه به این توضیحات، نیاز دارید که از یک مشاوره مناسب بهره ببرید. مشاوران املاک که به تمام مناطق مازندران مسلط هستند و این بازار را به خوبی می شناسند، بهترین راهنما برای شما خواهند بود.

 

مشاوران املاک اول خونه با تکیه بر سال ها تجربه و فعالیت در این حوزه توانسته‌اند پاسخگوی نیاز خریداران ویلا در شمال باشند. اول خونه به شما کمک می کند ویلای مورد نظر خود را متناسب با سرمایه اولیه که در نظر گرفته اید انتخاب کنید. همچنین گزینه های خرید زمین در شمال برای سرمایه گذاری مطمئن را به شما معرفی می کنند.

 

اگر نیاز باشد، مشاوران، ویدیوی کاملی را از زمین یا ملک مورد نظر برای شما ارسال خواهند کرد. بیش از آن که راهی سرزمین های شمالی شوید می توانید از طریق وب سایت اول خونه به آدرس http://www.avalkhune.com، تماس تلفنی، پست الکترونیکی یا در شبکه های اجتماعی با بهترین مشاوران املاک در این مجموعه صحبت کنید.

 

 برای یک خرید مطمئن، مشاوره و بهترین سرمایه گذاری، تیم اول خونه به صورت ۲۴ ساعته خدمات خود را ارائه می دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied