شمانیوز

مدیرعامل شرکت پتروشیمی لردگان؛

مدیر عامل شرکت پتروشیمی شهرستان لردگان گفت: در سال «جهش تولید» و با تاکید بر دستورات گوهربار مقام معظم رهبری شرکت کود شیمیایی اوره لردگان بعد از تولید آزمایشی به راه اندازی نرمال رسید.

محسن محمودی مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهرستان لردگان اظهار داشت: در سال «جهش تولید» و با تاکید بر دستورات گوهربار مقام معظم رهبری شرکت کود شیمیایی اوره لردگان بعد از تولید آزمایشی به راه‌اندازی نرمال رسید و با حول قوه الهی در تاریخ ۶ آذرماه 1399 با حضور مقامات مراسم افتتاح برگزار می شود.

وی افزود: مهندسان، کارشناسان و دیگر جوانان غیور داخلی و ایرانی  پس از راه اندازی فازهای اول تا سوم شامل یوتیلیتی و سرویس های جانبی و واحدهای تولید آمونیاک اوره طی سال قبل و سال جاری با پشت سر گذاشتن مشکلات فراوان و غلبه بر محدودیت های گوناگونی از جمله تحریم‌های ظالمانه و یک جانبه آمریکا، عدم همکاری ساز سازندگان خارجی در زمان راه اندازی تجهیزات حساس داخل کارخانه و همچنین هم‌ زمانی شیوع بیماری کرونا با فاز راه اندازی پروژه را با سرافرازی به راه اندازی کامل رسانیده و با افتخار رکورد 28میلیون نفر ساعت بدون حادثه را ثبت کردند.

 

محمودی بیان کرد: طبق پروانه فعالیت شده ظرفیت واحدهای تولیدی اوره و آمونیاک به ترتیب حدود هزار و 1075 و ۶۷۷ هزار تن  در سال بوده است.

 

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهرستان لردگان در پایان تصریح کرد: همت والای کارشناسان و کارگران این شرکت همدلی و همکاری سهامداران عزیز نوید دهنده روزهای درخشانی برای شرکت کود شیمیایی اوره لردگان می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied