شمانیوز

نماینده بندر ترکمن در مجلس شورای اسلامی:

نماینده بندر ترکمن در مجلس شورای اسلامی گفت تلاش بیمه سلامت حمایت از اقشار آسیب پذیر است.

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا؛ عبدالجلال ایری گفت: تلاش بیمه سلامت حمایت از اقشار آسیب پذیر است و در این زمینه به خوبی عمل کرده است.

وی افزود: در این راستا کنترل هزینه ها و مدیریت منابع نقش بسزایی در ارائه خدمات بهتر خواهد داشت.

نماینده مردم بندر ترکمن، بندر گز، گمیشان و کردکوی تصریح کرد: در جامعه ما اقشار نیازمند و محروم نیاز به توجه ویژه ای دارند که این امر در ساختار بیمه سلامت به درستی اجرا شده است.

وی تاکید کرد: تلاش مجلس حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه بوده و این حمایت ها زمانی می تواند اثرگذار باشد که عملیاتی شود و این امر خوشبختانه در سازمان بیمه سلامت به عنوان یک سازمان بیمه گر حمایتی در راستای ارتقاء کیفیت خدمات و حمایت از اقشار آسیب پذیر به خوبی نمود، یافته است.

ایری اظهار داشت : با استفاده از کار کارشناسی و آموزش و آگاهی در زمینه مزایای برخورداری از خدمات بیمه ای می توان فرهنگ بهره مندی از خدمات بیمه ای را در میان اقشار مختلف جامعه ترویج داد به نحوی که همه افراد بتوانند از خدمات بیمه ای به شکل عادلانه برخوردار شوند.

وی گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در جامعه هدف تمام مسئولان برطرف کردن و کاهش دردهای مردم به خصوص مشکلات مربوط به سلامت افراد است که در این راستا سازمان بیمه سلامت نقش خود را به عنوان یک سازمان بیمه گر حمایتی به خوبی در زمینه تعمیم پوشش بیمه درمان آحاد جامعه ایفا کرده و افراد می توانند به سهولت با استفاده از دفترچه های بیمه درمانی از خدمات بیمه ای و حمایت های دولت در زمینه پرداخت عادلانه یارانه سلامت برخوردار شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied