شمانیوز
شما نیوز

پیام مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی در پی شهادت دکتر فخری زاده

مدیرعامل صندوق در پیامى شهادت دکتر محسن فخرى زاده را تسلیت گفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومى صندوق تامین خسارتهاى بدنى کشور، دکتر على جبارى در پیامی شهادت دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح می‌باشد:

 

بسم رب الشهدا وصدیقین

دشمنی و کینه‌ی بدخواهان سرافرازی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تمامی ندارد و در تلاشی همیشگی‌اند تا نیشزهرآگین خود را بر تارک این سرو سرافراز زنند و گزندی بر پیکره آن وارد کنند و بعد از گذشت بیش از چهل سال از این تلاش‌هایمذبوحانه هنوز از درک اثر این زخم‌ها بر استوار ماندن راه و هدف این ملت عاجزند.

روزی آوازه‌ی ابهت و اقتدارمان لرزه بر اندامشان می‌اندازد و در پی تضعیف آن با ترورهای ناجوانمردانه فرماندهان نظامی‌مان برمی‌آیندوروزی توان و قدرت علمی فرزندان این مرز بوم خاری می‌شود بر چشمانشان و به دنبال از میان برداشتن نوابغ علمی و دانشمندان‌مانمی‌روند.

اقدام ناجوانمردانه اخیر سرویس جاسوسی رژیم غاصب صهیونیستی در ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری‌زاده از نوادر علمی واجرایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که تلاش های زیادی را در راه دستیابی و بهره‌مندی ایران اسلامی از توان علمی وتسلیحاتی در جهت امنیت ملی و دفاع از تمامیت ارضی و جایگاه استراتژیک کشور در طول سالیانی بلند عهده دار بود، نشان از عدمدستیابی به اهداف بدخواهانه بر علیه این نظام مقدس است.

با درود بر روان پاک تمامی شهدای تاریخ پرصلابت جمهوری اسلامی ایران که خون خود را متضمن بقا و پیشرفت ایران اسلامی نمودند،فقدان این دانشمند بزرگ را به مقام معظم رهبری مدظله العالی، خانواده معزز این شهید و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت می‌گویم.

على جبارى

مدیرعامل صندوق تامین خسارتهاى بدنى

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied