شمانیوز
شما نیوز

پیام تسلیت مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت شهادت دکتر فخری زاده

مدیرعامل بانک تجارت ترور دکتر محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را به مقام معظم رهبری، مردم قهرمان کشورمان و خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک تجارت؛ متن پیام مدیرعامل این بانک به شرح زیر است:

 

بسم رب الشهدا والصدیقین

 

ترور ناجوانمردانه دانشمند برجسته، باسابقه، مجاهد و نخبه علمی و صنعت هسته‌ای کشور، شهید دکتر محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بار دیگر چهره پلید و خبیث رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی را نسبت به ملت شریف و سرافراز ایران آشکارتر ‌ساخت.

 

شهید فخری زاده در طول عمر پربرکت خود خدمات ارزنده‌ای را به صنایع دفاعی ایران ارائه کرد و تربیت شاگردان سخت‌کوشی که راه او را با تمام توان ادامه دهند، ازجمله میراث ماندگار او بشمار می‌روند.

 

میراث گرانبهایی که شهید فخری زاده پس از سه دهه مجاهدت پرثمر و گرانبها در مرزهای دانش دفاعی از خود به‌جا گذاشت باعث برتری‌های راهبردی فراوان برای نظام اسلامی شد و این خدمات بی‌بدیل همچون سرمایه‌ای سترگ در اختیار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

 

مشیت الهی همواره نشان از آن داشته که خون پاک شهدا، الهام‌بخش جوانان این مرزوبوم و محرّک قلوب مؤمنین در جهت اعتلا و سرافرازی همه‌جانبه میهن اسلامی و مقاومت ملل مظلوم و مستضعفان خواهد بود.

 

اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت آقای محسن فخری‌زاده به مقام معظم رهبری، مردم قهرمان کشورمان و خانواده بزرگوار ایشان، از خداوند متعال علو درجات و رحمت واسعه برای این شهید سرافراز و صبر جمیل برای بازماندگان ایشان مسئلت می‌نمایم.
والعاقبه للمتقین
رضا دولت آبادی
مدیرعامل بانک تجارت

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied