شمانیوز
شما نیوز

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت سنگ آهن در پی ترور شهادت دکتر فخری زاده

در پی شهادت رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع کشور،رضا فلاح مبارکه مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در پیامی ضمن عرض تسلیت شهادت این دانشمند برجسته ، اقدام تروریستی دست نشاندگان استکبار و رژیم صهیونیستی در ترور شهید محسن فخری زاده را محکوم کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

جای تاسف است که استکبار جهانی در واپسین روزهای حکومت یکی از ناکارآمدترین روسای جمهوری خود با سفاهتی که همواره در سیاست های حق ستیزانه آنان مشهود است بار دیگرقلوب هموطنان عزتمند ما را به درد آورد تا به تصور خود با ترور دانشمندان ارشد حوزه تحقیقات علمی، پژوهشی و هسته ای کشور، از توان علمی و دفاعی ایران کاسته و حلقه تحریم ها را تنگ تر کند. همانگونه که پیش از این با به شهادت رساندن سردار حاج  قاسم سلیمانی سعی در تضعیف توان دفاعی کشور داشت. غافل از اینکه مردم ولایی،جوانان غیور و دانشمندان متعهد و انقلابی  این سرزمین را در پیمودن این مسیر پرافتخار مصمم و راسخ تر خواهد نمود و تا مجازات عاملان این ترورها از پای نخواهند نشست.

ترور ناجوانمردانه شهید دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، ترس عمیق استکبار و رژیم صهیونیستی را از دستاوردهای ارزشمند ایران اسلامی در عرصه دفاعی و تحقیقات هسته ای نشان داد و اذعان رسانه های اسرائیلی به ناکامی نقشه ترور این دانشمند توانا و مدیر ارشد صنعت دفاعی ایران در سال های گذشته گواه این امر است.

 اینجانب ضمن محکومیت این حادثه تروریستی،شهادت مظلومانه دکتر فخری زاده را خدمت رهبر معظم انقلاب( مد ظله العلی)، خانواده محترم آن شهید عزیز و ملت شهیدپرور و همیشه در صحنه ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال برای این شهید عزیز علو درجات را خواستارم. یقین دارم که با موفقیت ایران اسلامی در احقاق حقوق خود در عرصه بین المللی ، خون این شهید بزرگوار و دیگر شهیدان میهن به ثمر خواهد نشست.

رضا فلاح مبارکه

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied