شمانیوز

بانک کشاورزی سال هاست برای برقراری عدالت اجتماعی و زدودن چهره فقر از مدارس مناطق کم‌برخوردار ، به عرصه مدرسه‌سازی وارد شده و توفیق احداث سرپناه علمی برای دانش‌آموزان را پیدا کرده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی، بانک کشاورزی همه ساله بخشی از سپرده های قرض الحسنه مشتریان گرامی را صرف امور خیریه می کند. استان سیستان و بلوچستان از جمله استان هایی است که به شدت به ساخت مدارس استاندارد نیاز دارد و بانک کشاورزی با اختصاص 5 درصد از سپرده های قرض الحسنه، دو مدرسه در این استان احداث کرده است.

 

انجام این مهم بعد از عقد تفاهم نامه با سازمان نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان امکان پذیر شد.

 

به گزارش اداره کل  روابط عمومی و همکاریهای بین الملل بانک کشاورزی  ، ساخت مدرسه شش کلاسه مهر بانک کشاورزی در چاه اسحق دلگان با 403 متر مربع زیربنای آموزشی و 1372 متر مربع محوطه سازی و مدرسه شش کلاسه مهر بانک کشاورزی در روستای ملکی هیرمند، با 440 متر مربع زیربنای آموزشی و 1200 متر مربع محوطه سازی آغازوبا تلاش همکاران مدیریت  بانک کشاورزی  و سازمان نوسازی مدارس استان سیستان وبلوچستان ، این مدارس در دی ماه 1398 تکمیل و تقدیم به دانش آموزان پرتلاش شد.

 

بر اساس این گزارش  این بانک درنظر دارد پروژه احداث و تکمیل مدرسه‌های جدید را در کشور با هدف توسعه فضا و فرصت‌های آموزشی در مناطق کمتر بهره‌مند ادامه دهد.

 

 


 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied