شمانیوز

دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی هم زمان با سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی ضمن گرامی داشت یاد و خاطر آن روحانی شهید و مبارز پیامی صادر کرده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، متن پیام بدین شرح است؛

 

تاریخ پر افتخار کشورمان همواره یاد آور رشادت ها و دلیری های مردمانی عدالت خواه و دین‌دار بوده و یازدهم آذر ماه سالروز شهادت روحانی مبارز میرزا کوچک خان جنگلی، یاد آور حماسه ماندگار دلاور مردانی از دیار گیلان است که با گذشت حدود یک قرن همچنان در دل و جان مردمان ایران اسلامی که در برابر ظلم و ستم دشمنان ایستادگی کرده، جاودانه مانده است.

 

بی تردید نهضت جنگل میرزا کوچک خان  منشاء دینی و اعتقادی داشته و از مهم ترین ارکان آن به عنوان یکی از مردمی ترین نهضت های ایجاد شده در برابر ظلم و ستم و دفاع از کیان اسلامی، پیروی از آرمان عدالت خواهی بوده است ، آرمانی که هویت و امید به آینده ای درخشان همراه با بالندگی نسل ها ، مقاومت در برابر بیگانگان و پیشرفت همه جانبه کشور را رقم زده است.

 

اینجانب سالروز شهادت روحانی شهید میرزا کوچک خان و شهدای روحانی مبارز و آزادیخواه راه وطن و بزرگ مردان و مفاخر دیار سرافراز گیلان‌زمین که در طول تاریخ با خون خود، ایستادگی و مبارزه در برابر استبداد را به همگان آموختند گرامی داشته و به روح بزرگ و ملکوتیشان سلام و درود می فرستم.

 

  بی شک ایران اسلامی با تکیه بر تاریخ پرافتخارش و پرورش جوانانی غیور در تمامی حوزه ها و مراحل پیش رو با عنایت خداوند متعال پیروز و سربلند خواهد شد.

 

محمد ولی روزبهان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied