شمانیوز

مهندس صدری تاکید کرد:

نشست ویدئو کنفرانسی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، با موضوع بررسی عملکرد حوزه تجاری ،با حضور مدیر عامل، حوزه معاونت تجاری ، معاونت راهبرد،مدیر کل ارتباطات وامور بین الملل و مدیران و معاونین تجاری مناطق مخابراتی در ساعت 18/30 سه شنبه 11 آذر برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران, در راستای کنترل و پیگیری برنامه های شرکت, جلسه ویدیوکنفرانسی با موضوعیت حوزه تجاری، شب گذشته با دستورکار بررسی عملکرد حوزه تجاری، بارگذاری اطلاعات سیار، هوشنمدسازی مدارس، سی ار ام تجاری،و گزارش عملکرد ۶ماهه باند پهن برگزار شد.

 

مهندس صدری با تاکید بر اهمیت حوزه تجاری در حفط منافع ذی نفعان و نقش تعیین کننده در این مهم افزود: حوزه تجاری به عنوان مهم ترین بخش کسب کارو رسیدن به اهداف درامدی شرکت است و میتواند مهم ترین نقش را در حفظ مناقع ذینفعان داشته باشد.

 

وی با تاکید بر اهمیت حوزه تجاری خلاق و نوآور افزود: استفاده حداکثری از توان بخش تجاری شرکت منجر به دگرگونی گسترده در درآمدزایی شرکت و بزرگتر شدن سهم بازار مجموعه مخابرات ایران در فضای رو به گسترش بازار ICT کشور خواهد شد.

 

در ادامه نشست ویدئو کنفرانسی، پایش شاخص های کمی و کیفی در بخش های تجاری و بررسی گزارش 6 ماهه باند پهن، شاخص های مرتبط با عملکرد معاونت تجاری در حوزه خدمات دیتا اعم از باند پهن و خدمات دیتای تجاری مورد بررسی قرار گرفت و مدیرعامل شرکت ضمن قدردانی از همکاران ستاد و مناطق بر لزوم تعیین اهداف کلان تر به منظور حرکت در جهت توسعه خدمات دیتا تاکید کرد.

 

همچنین در ابتدای این جلسه ، خانم مهدیه، معاون تجاری شرکت ضمن ارایه گزارش شش ماهه حوزه تجاری، بر افزایش درآمد باند پهن در این مدت و روند رو به رشد افزایش مشتریان در بخش های مختلف این حوزه تاکید کرد و افزود: با انجام این فعالیت ها، به دنبال رسیدن به راهکارهای عملی در جهت حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید در بخش های مختلف حوزه تجاری اعم از خانگی و تجاری هستیم.

 

شایان ذکر است در این نشست، یافته ها و مباحث تخصصی در زمینه خدمات باند پهن، شاخص‌های مربوط به تغییرات تعداد مشتریان خدمات باند پهن بر بستر کلیه تکنولوژی های ADSL، VDSL و FTTH از ابتدای سال 99 تا پایان آبان ماه و مقایسه آن با تعداد مشتریان دیگر فعالین بازار، تغییرات درآمد ماهانه حاصل از خدمات باند پهن و سهم بازار مناطق در حوزه خدمات باند پهن ثابت کابلی و تغییرات آن نسبت به ابتدای سال، ارائه و تبادل نظر شد.

 

 


 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied