شمانیوز

معاون برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی به مناسبت روز حسابدار، پیامی صادر کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن پیام جمیل حق پرست به شرح زیر است:

پانزدهم آذر ماه از سوی انجمن حسابداران خبره ایران، جامعه حسابداران رسمی، انجمن حسابداری ایران، به تأسی از فدراسیون بین المللی حسابداران(IFAC) به نام روز حسابدار نامگذاری شده است.

بدون تردید، حسابداری عاملی مهم و موثر در ثبت و ضبط عملکرد سازمان ها و ایجاد شفافیت مالی آنهاست و سازمان تأمین اجتماعی به عنوان سازمانی بزرگ با خدماتی متنوع که قریب به اتفاق تأثیر و تأثر مالی دارند، بیش از بسیاری از دستکاه ها و سازمانها، وابسته و نیازمند این عامل ارزنده است. اگر امروز سازمان که امانت دار بیش از نیمی از جمعیت کشور و حتی نسل های اینده است، به نسبت بسیاری از دستگاه های کشور، خوشنام به سلامت مالی است و پاکدستی را بر پرچم ارزش های خود با افتخار برجسته نموده است، قطعاً مرهون و مدیون تلاش و درستکاری حسابدارانی است که در پشت خط مقدم ارائه خدمات، با تمام محدودیتها، بی ادعا مشغول به انجام وظیفه اند.

برکسی پوشیده نیست که مسئولیت ثبت و کنترل رخدادهای مالی، تطبیق آنها با مقررات، جلوگیری از خطاهای سهوی و عمدی و به ویژه در این روزها، همراهی و همسویی در راستای توسعه خدمات الکترونیکی و غیر حضوری سازمان، وظیفه ای خطیر و دشوار است که تنها به یمن ایمان و تعهد همکاران خوب ما ایفا می گردد.

اینجانب خستگی چشمها و دست های پرتوان همکاران حسابدار را ارج می نهم و به بهانه این روز، ضمن تقدیر از همت و تلاششان، برای یکایک آنان، سلامتی و موفقیت آرزومندم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied