شمانیوز

محسن پورکیانی مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره و امین احمدیان، عضو هیات مدیره بیمه البرز از شعب تنکابن، رشت، بندرانزلی و نوشهر بازدید کردند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، محسن پورکیانی در جمع کارکنان شعب بیمه البرز در استان های گیلان و مازندران که به طور جداگانه انجام شد، اظهار داشت: با توجه به پتانسیل بسیار مطلوب استان های شمالی در حوزه های مختلفی چون صنعتی و وجود بندر انزلی و منطقه ویژه آزاد ارس انتظار می‌رود که حرکت رو به جلوی بیمه البرز در این دو استان ادامه یافته و سهم بیمه در سبد خانوار و صنایع استان های شمالی افزایش یابد .

وی همچنین بر لزوم گسترش بیمه های عمر تاکید کرد و گفت: انتظار است با برنامه ریزی صحیح، ‌توسعه شبکه فروش و طراحی و ارائه محصولات جدید بیمه عمر ‌متناسب با نیاز بیمه گزاران و هموطنان بتوانیم شاهد رشد و نفوذ این رشته بیمه ای در دو استان گیلان و مازندران باشیم.

وی بر اهمیت آموزش شبکه فروش در حوزه‌های مختلف تاکید و ابراز امیدواری کرد: با برگزاری دوره‌های آموزشی مفید برای نمایندگان و ارکان شبکه فروش در حوزه‌های مختلف بتوانیم با تقویت همه جانبه شبکه فروش علاوه بر رشد سهم بیمه های زندگی در سبد پورتفوی شرکت شاهد رشد عملکرد و افزایش سهم بازار بیمه‌البرز در استان های شمالی کشور باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied