شمانیوز

فردا، تعداد ۳۰۰میلیون سهم شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن، با نماد معاملاتی "وکبهمن" در بازار اول فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.

روز سه شنبه ۱۸ آذرماه تعداد ۳۰۰ میلیون سهم شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن معادل ۱۲ درصد سهام این شرکت، ر بازار اول فرابورس ایران عرضه می‌شود.

این میزان سهام در محدوده قیمتی ۱۴۲۰۰ تا ۱۴ هزار و ۴۸۴ ریال برای هر سهم و با سهمیه ۱۰۰ سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد.

همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری بورس بهگزین و متعهدین خرید نیز شرکت تامین سرمایه دماوند به میزان ۲۵ درصد و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی بانک سینا به میزان ۲۵ درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشند.

تعداد ۳۰۰ میلیون سهم شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن در حالی سه‌شنبه این هفته عرضه اولیه می‌شود که از این تعداد، ۲۵۰ میلیون سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد ۵ میلیون سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

گفتنی است عرضه اولیه سهام شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن فردا (۱۸ آذر) از ساعت ۱۳ تا ۱۷ انجام می‌شود.

 

 
منبع: خبرآنلاین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied