شمانیوز

جلسه کمیته علمی بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه تشکیل و نتیجه داوری مقالات ارسالی به دبیرخانه این همایش تعیین شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، در مقالات پوستری و مقالات پذیرفته‌شده همایش ملی بیمه و توسعه سال ۹۹، نام دکتر دلفراز مدیرعامل بیمه ملت دیده می‌شود. همچنین از سایر مدیران عامل شرکت‌های بیمه، مقاله‌های دکتر کاردگر، دکتر کشاورز، دکتر بادین و دکتر مصطفوی نیز در بین مقالات پوستری و مقالات پذیرفته شده قرار دارند.

بر اساس این گزارش، مقاله با عنوان «اثر فناوری اطلاعات بر صنعت بیمه و ریسک‌های نوظهور در حوزه سایبری» با کوشش دکتر دلفراز مدیرعامل بیمه ملت، محمد عاملی مدیربازاریابی و حمید طهماسبی‌فرد کارشناس تحقیقات بازار این شرکت در بین مقالات پوستری همایش ملی بیمه و توسعه قرار دارد.

شایان ذکر است؛ کلیه اساتید، دانشجویان و صاحب‌نظرانی که پیش از این مقالات خود را به دبیرخانه همایش بیمه و توسعه ارسال کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت همایش به نشانی http://seminar.irc.ac.ir  نتیجه داوری مقاله خود را مشاهده کنند.

گفتنی است؛ بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه که موضوع خود را به "ریسک‌های نوظهور صنعت بیمه، فرصت‌ها و چالش‌ها" اختصاص داده، بر اساس برنامه‌ریزی پژوهشکده بیمه از روز شنبه 22 آذرماه تا روز چهار‌شنبه 26 آذرماه سال‌جاری به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied