شمانیوز

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در جلسه ویدیو کنفرانسی شرکت که شب گذشته برگزار شد، با تاکید بر تلاش هر چه بیشتر در امر پایداری ارتباطات در مناطق دارای بارندگی زیاد اظهار داشت: لازم است تمام مدیران مناطق به ویژه در استان های با احتمال وقوع سیل در امر حفظ و پایداری ارتباطات با تلاش جهادی تمام تمهیدات لازم را انجام دهند.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس صدری در این نشست که با حضورمدیرعامل ، معاونین ستادی و مدیران مناطق مخابراتی برگزار شد، با بیان اینکه استان های بوشهر، کرمان، خوزستان ، کهکیلویه و بویراحمد و فارس در شراط ویژه ایی در این خصوص قرار دارند، افزود: تمام تلاش مجموعه مخابرات بر پایداری ارتباطات در مناطق با احتمال بارندگی شدید و یا تبدیل به سیل است.

بر اساس این گزارش، در این جلسه ضمن ارایه گزارشی جامع از وضعیت 2020 مناطق و کنترل بهتر حوزه پاسخگویی مشتریان با تشکیل کمیته ای در این خصوص موافقت شد، همچنین بررسیfup، و ترافیک شبکه نیز از جمله مسایل مهم مطروحه در این نشست بود.

در این جلسه همچنین ضمن ارائه گزارشی در مورد توسعه ارتباطات روستایی، در خصوص فعالیت های انجام شده شرکت مخابرات در این خصوص بحث و تبادل نظر شد.

حوزه ارتباطات و امور بین الملل شرکت نیز در این جلسه ضمن تشریح عملکرد شاخص های کاری خود، گزارش مبسوطی در خصوص وضعیت کرونا و اقدامات انجام شده به ویژه در روزهای اخیر ارائه کرد.

مهندس صدری در این جلسه پس از تحلیل وضعیت شرکت مخابرات ایران در مباحث یاد شده به استماع گزارش عملکرد مدیران ستاد و مناطق سراسر کشور پرداخت و راهکارهای لازم در خصوص بهبود شاخص ها از سوی وی صادر شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied