شمانیوز

توسط رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم صورت گرفت؛

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حکمی مشاور جدید در امور خانواده شهدا و ایثارگران منطقه آزاد قشم را منصوب کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در این حکم فرزاد میراب زاده اردکانی را به عنوان مشاور جدید مدیرعامل در امور خانواده شهدا و ایثارگران منطقه آزاد قشم معرفی کرده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این مراسم بر لزوم برنامه ریزی دقیق و هدفمند جهت حمایت و ارائه خدمات به خانواده های شهدا و ایثارگران جزیره قشم تاکید کرد.

حمیدرضا مومنی بیان کرد: بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها و خانواده شهدا، پشتوانه های انقلاب اسلامی، طلایه داران عرصه های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی ادامه داد: باید به شکل مستمر پیگیر مسائل مربوط به خانواده شهدا و ایثارگران جزیره بود و با ایجاد ارتباطات قوی تسهیلاتی را برای حل و فصل مشکلات این خانواده های عزیز و ارجمند فراهم کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم خاطرنشان کرد: امیدواریم با بسیج امکانات موجود و سرمایه های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای حمایت و خدمت به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران در ابعاد مادی و معنوی به کار گرفته شود.

براساس این گزارش، متن حکم انتصاب مشاور جدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور خانواده شهدا و ایثارگران به شرح زیر است:

جناب آقای فرزاد میراب زاده کرمانی

با عنایت به سوابق، تجربیات و تعهد جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان مشاور اینجانب در امور خانواده شهدا و ایثارگران منصوب می شوید.

در بخش دیگری از این حکم آمده است: امید است با اتکال به الطاف الهی و همکاری و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.

حمیدرضا مومنی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

گفتنی است، فرزاد میراب زاده اردکانی مشاور مدیرعامل منطقه آزاد قشم در امور خانواده شهدا و ایثارگران سابقه حضور به عنوان عضو کمیسیون مالی شورای شهر دوره دوم شهرستان قشم، مسئول نیروی انسانی بسیج ادارات شهرستان قشم، مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری فرماندار قشم، مشاور دانشگاه عملی کاربردری شهرداری قشم و... را در کارنامه کاری خود دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied