شمانیوز

مدیر کل تامین اجتماعی همدان با حضور استاندار این استان و مدیرکل دفتر هماهنگی اموراستانهای سازمان تامین اجتماعی معارفه شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، شهناز حمزه لوی مدیرکل تامین اجتماعی استان همدان گفت: بیش از ۴۴میلیون نفر تحت پوشش سازمان هستند که سعی خواهیم کرد بهترین خدمت را به بیمه شدگان عزیز داشته باشیم وبا طرحی که به عنوان طرح 3070 درسازمان مطرح شده بر اجرای کامل این طرح با همکاری مسئولین استان وسازمان اهتمام خواهیم ورزید.

وی افزود: برای تکریم بیمه شدگان تلاش می کنیم. علاوه بر ایفای تعهدات سازمان وبا نگاهی به منابع ومصارف سازمانی نگاهی به بیمه شدگان وتجلیل وتکریم انان داشته باشیم  چرا که این سازمان امانت کارگر وکارفرماست که برما وظیفه است که این امانت را حفظ کنیم وبه نسل های بعدی بسپاریم وازطرفی خدمات ارزنده ای به بیمه شدگان ارائه کنیم.

حمزه لوی کاردرسازمان تامین اجتماعی را مهم دانست وافزود :مخصوصا درشرایط فعلی که جامعه درگیر بیماری کرونا وتحریم های ظالمانه است خوشبختانه با تیم مدیریتی حاکم بر سازمان و درراس آنان جناب آقای دکتر سالاری برنامه های خوبی برای بهبود خدمات تدارک دیده شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان همدان افزود:  جامعه کارگری وکارفرمایی خوسبختانه اگر مطالبه گر هستند درکنار آن حامی سازمان نیز هستند.

وی تعامل وهم سوئی شرکای اجتماعی با سازمان تامین اجتماعی را ارزشمند توصیف کرد وافزود: این تعامل وهمفکری ومساعدت متقابل می تواند طرفین را در اعتلای ذاتی آنان کمک ویاری دهد که نتیجه آن ارائه خدمات مطلوب تر وپررنگتر به بیمه شدگان خواهد بود.

دراین جلسه دکتر رضا امینی مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانهای سازمان تامین اجتماعی نیز ضمن گفت: امیدوارم با همراهی وهمدلی کلیه شرکای اجتماعی سازمان بتوانیم درپیشبرد اهداف سازمان موفق باشیم.

وی همچنین افزود: این سازمان از سنوات قبل ارائه خدمات غیرحضوری را شروع کرده است. در حال حاضر طرح 3070 تبدیل  30 خدمت حضوری به 30 خدمت غیرحضوری برای کاهش 70 میلیون بار مراجعه به سازمان تامین اجتماعی را اجرا می کند و که انتظار داریم استانها بر این مهم همت بگمارند ونهایت تلاش خود را برای ارائه این خدمات به صورت غیرحضوری اقدام کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied