شمانیوز

شیوه نامه ساماندهی فعالیت تانکرهای حمل و توزیع آب شرب در سازمان منطقه آزاد کیش تدوین شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، باتوجه به اینکه درکنار توزیع آب به بخش های مختلف جزیره کیش از طریق خط لوله و شبکه های توزیع ، تانکرهای مخصوص باهدف تامین آب برای مصارف صنعتی، آبیاری فضای سبز مجتمع های ساختمانی و هتل ها فعالیت می کنند، شیوه نامه ای با هدف مدیریت حمل و توزیع آب، کنترل قیمت حمل و همچنین اطمینان از کیفیت و بهداشت آب مصرفی حمل شده توسط تانکرها تدوین شده است.

بر اساس این شیوه نامه متقاضیان فعالیت درزمینه حمل و توزیع آب تانکری ، یاید مدارک و مستندات لازم را به همراه درخواست کتبی به مدیریت امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش ارائه کرده و پروانه بهره برداری و مجوز دریافت کنند.

کارشناسان نیز پیش از اعطای مجوز فعالیت، شرایط خودروی تانکری بهره برداران و الزامات بهداشتی را بررسی می کنند.

همچنین در روند فعالیت تانکرها و در صورت مشاهده یا گزارش هرگونه تخلف در عملیات آبگیری، حمل و توزیع، عدم رعایت الزامات بهداشتی و تخطی از قیمت های مصوب شده، فعالیت بهره بردار با مکاتبه رسمی از سوی سازمان متوقف، و روند تخلف در کارگروه مطرح وبررسی شده و نتیجه ظرف مدت 2 هفته اعلام می شود.

لازم به ذکر است بر اساس موضوع تخلف، ارسال اخطار، درج در پرونده و یا ارجاع به مراجع قانونی و یا ابطال مجوز مراحل مختلف رسیدگی به تخلفات در زمینه توزیع آب تانکری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied