شمانیوز

مهندس سلطانی با تاکید براستفاده حداکثری از پتانسیل سرمایه انسانی ، ساماندهی قراردادهای نیروی انسانی و توجه به رضایت شغلی در چهارچوب قوانین ومقررات را از اولویت های کاری خوداعلام کردو گفت : کارکنان هر سازمان به عنوان اصلی ترین و ماندگارترین سرمایه های آن سازمان به حساب می آیند، بنابراین آگاهی از میزان نیازهای آنان در جهت اجرای برنامه های سازمان ضروری است.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران؛ در  جلسه امروز شنبه 22  آذرماه که با حضورمدیر عامل، تعدادی ازاعضای هیت مدیره ،معاون و مدیران توسعه سرمایه  انسانی حوزه ستادی تشکیل شد پیرامون  چگونگی رسیدن به اهداف سازمانی و چالاکی سیستمی با داشتن برنامه مدون  و منظم مورد تاکید قرارگرفت  .

 

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: نیروی انسانی متخصص و دانش مدار مخابرات ، یک مزیت رقابتی برای سازمان است که باید به آن توجه ویژه  ایی داشت و در این راستا باید از تجارب نیروهای متخصص  بازنشسته  نیز استفاده کرد.

 

وی خاطر نشان کرد : دغدغه های تمام کارکنان و بازنشستگان شرکت که عمری را در راه خدمت به  صنعت مخابرات کشورگذرانده اند ، از اولویت های جدی در شروع فعالیت است و به همین منظور، با احصای دقیق مشکلات این قشر توسط حوزه سرمایه انسانی ، تلاش می کنیم در چهارچوب قوانین ومقررات  پاسخ شایسته و درخور این عزیزان داشته باشیم.

 

وی همچنین افزود: تحقق اهداف سازمانی خرد و کلان وابسته به نیروی انسانی و تقویت انضباط سازمانی موجب بهره وری هر چه بیشتر خواهد شد.

سلطانی با اشاره به ارتقا وانگیزش کارکنان وتهیه و تدوین دستورالعمل های به روز و ضروری در چارچوب چالاکی و ارتقا بهره وری و افزایش انگیزشی کارکنان گفت : شاخص های ارزیابی عملکردی کارکنان در چهارچوب و اهداف برنامه عملکردی سازمان بررسی و استفاده بهینه از اماکن رفاهی در چهارچوب نیاز  حداکثری کارکنان مورد تاکید قرارخواهد گرفت  .

 

در این جلسه معاونت سر مایه انسانی و مدیران ستادی این حوزه ضمن معرفی خود وتشریح حوزه فعالیت مربوطه، دغدغه ها و نقطه نظرات خود را در خصوص بهینه سازی فرایندهای منابع انسانی با مدیران ارشد شرکت در میان گذاشتند و بحث و بررسی در این زمینه صورت گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied