شمانیوز

به‌منظور ارائه خدمات مطلوب بیمه‌ای به بیش از دو هزار و 200 تعاونی استان؛

در راستای ارائه خدمات جامع و کیفی‌تر بیمه‌ای به تعاونی‌های استان مرکزی، میز خدمت بیمه تعاون در اتاق تعاون استان راه‌اندازی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی بیمه تعاون، حسین خسروبیگی، رئیس اتاق تعاون استان مرکزی در مراسم آغاز به کار میز خدمت بیمه تعاون، گفت: در استان مرکزی شاهد فعالیت تعداد قابل توجهی تعاونی بزرگ، متوسط و کوچک هستیم که هر کدام از این تعاونی‌ها نیازهای مختلفی در حوزه بیمه‌ای دارند که به دلیل عدم شناخت کافی آن‌ها از سطوح مختلف خدمات بیمه‌ای، بهره‌مندی آن‌ها از انواع بیمه‌نامه‌ها در سطح مطلوبی قرار ندارد.

وی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ بیمه‌ای در بین اعضای تعاونی‌های فعال استان، از بیمه تعاون درخواست کرد در این مسیر قدم‌های بیشتری برداشته و با تعامل دو جانبه، به افزایش ضریب پوشش‌های بیمه‌ای تعاونی‌ها کمک کند.

خسروبیگی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم جلسات مشترکی را در اتاق تعاون با تعاونی‌ها و نماینده بیمه تعاون برای آشناسازی تعاونی‌ها با خدمات بیمه‌ای و پوشش انواع ریسک آن‌ها از طریق صدور بیمه‌نامه در حوزه‌های آتش‌سوزی، مسئولیت، توقف کسب‌وکار ناشی از کرونا و... برگزار کنیم.

در این مراسم که با حضور احمد زمانی و علی گودرزی، اعضای هیئت‌رئیسه اتاق تعاون نیز حضور داشتند، نعیم جودکی، رئیس شعبه اراک بیمه تعاون در سخنانی اظهار داشت: بیمه تعاون نخستین و تنها شرکت بیمه تعاونی تعاونی کشور است که تلاش دارد علاوه بر خدمات‌رسانی عمومی به عموم مردم، خدمات ویژه‌ای به تعاونی‌های کشور ارائه دهد.

وی اظهار امیدواری کرد با راه‌اندازی میز خدمت بیمه تعاون، ضریب پوشش بیمه‌ای تعاونی‌های استان به‌طور چشمگیری افزایش یابد.

در استان مرکزی بیش از پنج هزار تعاونی ثبت‌شده وجود دارد که حدود نیمی از این تعداد یعنی 2200 تعاونی فعال هستند. 230 هزار نفر از اعضای تعاونی‌های استان نیز عضو اتاق تعاون استان مرکزی هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied