شمانیوز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: مسابقه عکس نوشته که به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش برگزار شده بود، برترین های خود را شناخت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری با بیان این مطلب، اظهار کرد: 60 نفر در این مسابقه شرکت کردند که پس از پایان مراحل داوری سه نفر برتر در هر رده سنی به عنوان برگزیدگان این مسابقه مشخص شدند.

وی ادامه داد: مسابقه عکس نوشته به مناسبت هفته پژوهش با هدف ارتقای سطح آگاهی شهروندان و توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی و پژوهش برگزار گردید.

به گفته کمساری؛ این رویداد فرهنگی با حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و همراهی معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم و موسسه فرهنگی قرآن و عترت فاطمه الزهرا قشم انجام شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم تصریح کرد: حنانه هاشم زاده، آنا امیرجاجلو و ریحانه دادی نسب قشمی، برندگان این مسابقه در رده سنی نوجوانان هستند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین آسیه جلال زاده، معصومه اکبرپور و فائزه طالبی به عنوان نفرات برتر مسابقه عکس نوشته در رده سنی بزرگسالان انتخاب شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied