شمانیوز

مدیر عامل صنایع شیر ایران:

شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران، افزایش ارزش سبد محصولات و سهم بازار را استراتژی پیش روی خود قرار دهد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، صبح امروز عبدالله قدوسی مدیر عامل صنایع شیر ایران در بازدید از خطوط تولید در حال راه‌اندازی پگاه تهران، با بیان این مطلب افزود: پگاه تهران در مسیر توسعه قرار دارد و بکارگیری دانش و تخصص نیروهای داخلی لازمه این پیشرفت است.

قدوسی ضمن اشاره به افزایش سود شرکت‌های تابعه در هشت ماهه سال ۹۹ گفت: این امر به همت تمامی همکاران انجام شده است و باعث شد تا شاهد افتتاح پروژه‌های توسعه‌ای در تمام مجموعه‌های پگاه باشیم.

وی افزود : پگاه تهران با ارائه قیمت مناسب در بازار سعی در حفظ مشتریان داشته و حرکت در این مسیر، وظیفه همه شرکت‌های گروه است.

در ادامه سید جعفر میر مدیر عامل پگاه تهران نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد این شرکت تصریح کرد: علیرغم تمامی هزینه‌های موجود و فشارهای اقتصادی تحمیل شده بر کشور، این شرکت تمام توان خود را در تحقق اهداف صنایع شیر ایران بکار بسته و با راه اندازی خطوط تولیدی انواع پنیر و خامه‌های esl گام محکمی در این زمینه برداشته است.

طی بازدید مدیرعامل صنایع شیر ایران، نشستی دوستانه با حضور شورای اسلامی کار پگاه تهران نیز برگزار شد.

در این جلسه، عبداله قدوسی بر ضرورت تشکیل کارگروه با محوریت موضوعات حل و فصل پیمان دسته‌جمعی پرسنل، پیگیری زمین تعاونی مسکن تهران پارس و تبدیل وضعیت‌های قرارداد کاری نیروی انسانی تاکید کرد و افزود: این امور باید در صدر فعالیت‌های شورای اسلامی کار قرار گیرد.

گفتنی است، تقدیر مدیر عامل صنایع شیر ایران از اعضای شورای اسلامی کار پگاه تهران نیز از برنامه‌های این نشست بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied