شمانیوز

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از آغاز به کار جامعه حرفه‌ای هتلداران و مراکز اقامتی منطقه آزاد چابهار خبر داد و افزود: فعالیت این تشکل بر اساس انتخابات صورت گرفته توسط اعضای هیئت مؤسس، هیئت‌مدیره و بازرسین طبق اساسنامه و در چهارچوب مقررات انجام می‌شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار؛ طاهره شهرکی اضافه کرد: این تشکل به استناد ماده ۲۵ آیین‌نامه ایجاد، اصلاح، تکمیل، درجه‌بندی و نرخ‌گذاری تأسیسات گردشگری مصوب 1394/6/11 هیئت‌وزیران در راستای اهداف توسعه صنعت گردشگری به‌ویژه در حوزه هتلداری، جلسه مجمع عمومی جامعه هتل داران تشکیل‌شده است.

شهرکی بیان کرد: جامعه حرفه‌ای هتلداران می‌تواند نقش مهمی در توسعه کمی و کیفی و همچنین نظارت بر واحدهای اقامتی منطقه را داشته باشد.

وی تصریح کرد: بازدید و بررسی از نحوه ارائه خدمات در مراکز اقامتی، ارائه گزارش‌های دوره‌ای، رسیدگی به شکایت اشخاص، حق رأی در جلسات کمیسیون درجه‌بندی و شناسایی واحدهای غیرمجاز و .... از مهمترین وظایف جامعه هتلداران و مراکز اقامتی تحت نظارت سازمان منطقه آزاد چابهار می‌باشد.

ایشان ادامه داد: در حال حاضر در محدوده منطقه آزاد چابهار تعداد ۱۵ واحد هتل و مراکز اقامتی در حال فعالیت و تعداد ۹ هتل دیگر توسط سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حال ساخت می‌باشند.

شایان‌ذکر است تشکیل اولین جامعه حرفه‌ای هتل داران و مراکز اقامتی در منطقه آزاد چابهار با حضور سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار، با شرکت سرمایه‌گذاران این بخش صورت گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied