شمانیوز

بانک کشاورزی حامی تولید و کارآفرینان؛

صنعت لبنیات به عنوان یک صنعت هفتاد ساله در کشور ، از مهمترین حلقه های زنجیره غذایی کشاورزی و پیشرفته ترین صنایع تبدیلی و تکمیلی این بخش است که رتبه اول بازار مصرف و ارزش افزوده را در بین سایر صنایع این بخش دارا است.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین المللی بانک کشاورزی، یکی از برندهای معتبر صنایع لبنی در کشور، مجتمع صنایع غذایی میهن  واقع در اسلامشهر استان تهران است که با فضای تولیدی سرپوشیده به مساحت 350هزار مترمربع ، نقشی برجسته در صنعت غذایی کشور و سهم عمده ای را در بازار لبنیات کشور در اختیار دارد و بانک کشاورزی در راستای سیاست های حمایتی خود از  تولید و اشتغال با اعطای تسهیلات 2000 میلیارد ریالی به مجتمع صنایع غذایی میهن،گامی دیگر در حمایت از امنیت غذایی کشور برداشته است.

 

بنابراین گزارش ، این مجتمع تولیدی با ایجاد اشتغال برای بیش از 11000 نفرنیروی انسانی در بخش های مختلف و فراهم سازی زنجیره بزرگ توزیع در کشور با بیش از 60 مرکز توزیع، محصولاتش را در بیش از 200 هزار فروشگاه در سراسر کشور عرضه می کند. استفاده از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا باعث  صادرات محصولات میهن  به کشورهای روسیه، قطر، امارات، کویت، عراق،مالزی وافغانستان شده است.

 

شیر، ماست، دوغ پاستوریزه، کره، خامه و بستنی به عنوان مهمترین محصولات تولیدی میهن سهم عمده ای از سبد غذایی مصرف کنندگان را دراختیاردارد که دراین راستا تسهیلات 2000 میلیارد ریالی بانک کشاورزی به عنوان یکی از مولفه های حمایتی از امنیت غذایی و تولید به شمار می رود.


 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied