شمانیوز

با حضور مدیر کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی، دکتر داریوش پناهی زاده به عنوان مدیر کل درمان استان تهران معرفی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر هوشنگ فولادی، مدیر کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی، ضمن تقدیر از زحمات دکتر بیات در زمان تصدی سمت سرپرستی اداره کل درمان استان تهران برای دکتر پناهی زاده در سمت جدید آرزوی توفیق کرد.

مدیر کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: حدود 30 درصد مصارف درمان این سازمان در استان تهران هزینه می شود که این موضوع اهمیت مدیریت بخش درمان مستقیم و غیر مستقیم را در این استان دوچندان می کند.

وی دکتر پناهی زاده را از مدیران خوشنام و با سابقه در حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی برشمرد و افزود: برنامه های خوبی در بخش درمان این سازمان تدارک دیده شده است و ایشان برای اجرای آنها در استان تهران اقدام می کند.

دکتر فولادی توسعه نسخه الکترونیک را از مهم ترین برنامه های سازمان تامین اجتماعی دانست و افزود : استان تهران به لحاظ تعداد موسسات طرف قرارداد به خصوص پزشکان مقام نخست را درکشور دارد، پس پیشرفت نسخه الکترونیک در این استان در شاخص کلی کشور بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه دکتر پناهی زاده، مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران، گفت: استان تهران از لحاظ حجم و عملکرد، تعداد بیمارستان ها و مراکز درمانی ملکی حجم قابل ملاحظه ای از خدمات کلی سازمان را شامل می شود.

وی جایگاه و شان نیروی انسانی را بسیار والا دانست و گفت: از روسای تمام مراکز درمانی می خواهیم که با حفظ شان پزشکان و پرسنل در افزایش انگیزه بین آنان تلاش نمایند.

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران، ارتقا کمی و کیفی خدمات درمانی و افزایش سطح رضایتمندی از مراکز درمانی این استان را از بزرگترین اهداف برشمرد و افزود: انتظار از روسای بیمارستان ها و مراکز درمانی حرکت در این جهت و افزایش بهره وری مراکز درمانی ملکی است.

وی پیشبرد دقیق و سریع پروژه نسخه الکترونیک را از اهداف اولویت دار و مهم ذکر کرد.

دکتر پناهی زاده ضمن تجلیل از خدمات پزشکان، کادر درمان و پشتیبانی بیمارستان ها و مراکز درمانی در یکساله اخیر، خدمت به مردم و بیمه شدگان در شرایط بحران کنونی را بسیار ارزشمند و مایه افتخار سازمان تامین اجتماعی برشمرد.

لازم به ذکر است دکتر پناهی زاده پیش از این مسئولیت هایی همچون معاونت طب کار، پیشگیری و کمیسیون های پزشکی اداره کل درمان مستقیم، مدیریت درمان استان خوزستان و رییس دفتر اسناد پزشکی استان خوزستان را بر عهده داشته اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied