شمانیوز

در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیرعامل شرکت سلامت الکترونیک برکت مطرح شد؛

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار مدیرعامل شرکت سلامت الکترونیک برکت بر لزوم برنامه ریزی دقیق جهت ارتقاء سطح درمان و ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی در جزیره قشم تاکید کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در این جلسه که با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم و و جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد؛ رفع مشکلات موجود در حوزه بهداشت و سلامت ساکنان، بهینه سازی و ارتقای تجهیزات و توسعه سرانه درمانی جزیره را از مهمترین اولویت های سازمان منطقه آزاد قشم دانست.

مدیرعامل شرکت سلامت الکترونیک برکت نیز در جلسه با تاکید بر همکاری و هماهنگی شکل گرفته میان این شرکت و سازمان منطقه آزاد قشم، اظهار کرد: امیدوار هستیم در آینده ای نزدیک و با بهره گرفتن  از خدمات نوین از جمله سلامت الکترونیک، پایش بهداشت و سلامت افراد جامعه به ویژه در روستاهای جزیره خدمات خوبی را به ساکنان این منطقه ارائه کنیم.

سید سجاد مروجی همچنین اجرای این طرح را در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی و در ارتباط با پروژه شهروند الکترونیک، با هدف توسعه یکسان سلامت در سطح جزیره قشم دانست و از آمادگی این شرکت برای کمک به ارتقاء سطح سلامت در جزیره تاکید کرد.

براساس این گزارش، شرکت سلامت الکترونیک برکت یکی از شرکت های زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) است که به عنوان اولین دارنده مجوز اپراتور سلامت الکترونیکی کشور، مدل جدیدی را جهت توسعه کسب و کار سلامت مبتنی بر گسترش خدمات سلامت ایجاد نموده است.

گفتنی است، در این جلسه مرتضی شیخ زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، فرشته سلجوقی مدیر اجتماعی و سلامت و محمدرضا عباسی مدیر مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان و حمیدرضا بهزادی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم نیز حضور داشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied