شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه شنبه 99/09/25 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه شنبه 99/09/25 + تغییرات

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

 

قیمت طلا و سکه و ارز 25 آذر // ساعت 13:30

در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۳۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و ۱۳۸ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 

قیمت دلار در بازار امروز ۲۵ آذر ۹۹

در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان، یورو ۳۱ هزار تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام شده است. قیمت دلار که در معاملات پایانی عصر سه‌شنبه وارد کانال ۲۶ هزار تومان شده بود از عصر یکشنبه به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشته است.

برهمین اساس قیمت فروش دلار در این صرافی‌ها ۲۵ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت خرید دلار نیز با اختلاف ۱۰۰۰ تومانی نسبت به قیمت فروش، ۲۴ هزار و ۶۵۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند// تسنیم

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

قیمت دلار و یورو 25 آذر // ساعت 11:00

قیمت ارز در صرافی‌ ملی امروز سه شنبه 25 آذر ماه اعلام شد. امروز سه شنبه 25 آذر ماه قیمت ارز در صرافی ملی همانند روزهای گذشته اعلام شد.

بر این اساس قیمت دلار برای فروش در صرافی ملی، 26 هزار و 550 تومان اعلام شد. قیمت خرید دلار در این صرافی نیز 24 هزار و  550 تومان تعیین شد.

قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی31 هزار و 100 تومان اعلام شده؛ نرخ خرید یورو نیز در این صرافی 30 هزار و 100 تومان نرخ خورده است.// رکنا

 

دلار25،650 تومان24،650 تومان
یورو31،100 تومان30،100 تومان

z1og_fefdjnd3y7qv

 

آخرین قیمت طلا 24 آذر // ساعت 23:59
 
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی هر اونس طلا با ۱۰ دلار کاهش به یک هزار و ۸۳۰ دلار رسید. قیمت هر اونس نقره هم با کاهش به ۲۳ دلار ۸۷ سنت رسید. کاهش نرخ ارز و افت بهای جهانی طلا قیمت سکه و طلا را با کاهش مواجه کرد.
 
کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۴۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۴ میلیون و ۸۵۰ تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۱۲۰ هزار تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۲۴۵ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۳۰۷ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۴۹۴ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور در پایان گفت: نرخ دلار در بازار آزاد ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان است. حباب سکه امروز یک میلیون و ۵۰ هزار تومان است.// پارسینه

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

قیمت طلا و سکه در بازار 24 آذر // ساعت 11:30

در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۱۲ هزار تومان،  قیمت دلار ۲۵ هزار و ۸۰۰  تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

همزمان با کاهش قیمت ارز در بازار آزاد،  قیمت طلا و سکه نیز سیر نزولی را در پیش گرفته است،  قیمت سکه که تا دیروز در بازار سبزه میدان در کانال ۱۲ میلیونی در نوسان بود؛ از صبح امروز در معاملات به کانال ۱۱ میلیونی بازگشته است.

افزایش قیمت ارز در بازار همواره یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه بوده است و این سناریو در روز‌های اخیر بازهم تکرار شد، ولی خیلی دوام نداشت چراکه دلار نیز از کانال ۲۶ هزار تومان به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشت.

بانک مرکزی تلاش می‌کند با تقویت عرضه در بازار به تقاضا‌های ارزی پاسخ دهد و برهمین اساس نیز تداوم عرضه‌های روزانه ارز در سامانه نیما و بازار متشکل ارزی موجب شده تا نیاز ارزی بازار پاسخ داده شود و دیگر به مانند قبل شاهد نوسانات لحظه‌ای در بازار نباشیم. با این حال، اما در مقاطعی انتشار برخی اخبار سیاسی موجب می‌شود تا جو روانی بازار تغییر کند و قیمت ارز افزایشی شود.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و ۱۱۲ هزار تومان،  قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان، یورو ۳۱ هزار و ۱۰۰ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۱۳۵ تومان اعلام شده است.  قیمت دلار که در معاملات پایانی عصر سه‌شنبه وارد کانال ۲۶ هزار تومان شده بود از عصر دیروز به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشته است.

در صرافی‌های بانکی از ظهر روز پنج‌شنبه قیمت خرید و فروش دلار و یورو همزمان با روند افزایشی بازار آزاد، افزایش یافت و دلار باردیگر وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد.   ولی از صبح دیروز و با کاهش نوسانات ارزی در بازارآزاد، دلار در صرافی‌های بانکی به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشت.

برهمین اساس قیمت فروش دلار در این صرافی‌ها  ۲۵ هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت خرید دلار نیز با اختلاف ۱۰۰۰ تومانی نسبت به قیمت فروش، ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و ۲۵۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.// تسنیم

بروز رسانی: دو‌شنبه 24  آذر 10:50

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

25  هزار و 750

قیمت دلار (بازار آزاد)

25 هزار و 800

قیمت یورو (صرافی بانکی)

31 هزار و 250

قیمت یورو (بازار آزاد)

31 هزار و 100

قیمت درهم

7 هزار و 135

قیمت پوند

34 هزار و 500

بروز رسانی: ‌دوشنبه 24 آذر ساعت 10:40

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  11 میلیون و 500 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

11 میلیون و 900 هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

6 میلیون و 350 هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

4 میلیون و 350 هزار

قیمت سکه گرمی

2 میلیون و 400 هزار

بروز رسانی: دو‌شنبه 24 آذر ساعت 10:40

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

یک میلیون و 112 هزار

گرم طلای 24 عیار

یک میلیون و 500 هزار

مثقال طلا

4 میلیون و 840 هزار

انس طلا(دلار)

1832.6

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

 

قیمت سکه و طلا در بازار سیر نزولی گرفت // یکشنبه 23 آذر // ساعت 23:23

محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی هر اونس طلا بدون تغییر یک هزار و ۸۴۰ دلار و قیمت هر اونس نقره هم ۲۴ دلار است. از روز گذشته تا امروز ظهر با توجه به کاهش نرخ ارز بهای سکه و طلا هم در بازار سیر نزولی به خود گرفت.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۴ میلیون و ۸۷۵ تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۱۶۱ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۱۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۳۷۵ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور در پایان گفت: نرخ دلار در بازار آزاد ۲۵ هزار و ۸۲۰ تومان است. حباب سکه امروز یک میلیون و ۵۰ هزار تومان است.// پارسینه

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied